Moja Stronka

(Rafi) #1

Tworze stronke i potrzebuje waszej fachowej rady.Nie wszystkie działy sa jeszcze dokończone ale zrozumcie mnie .

http://www.klasa1d.cvx.pl

Stronka została zrobiona z prośby mojego kolegi który mieszka pare kilomentrów dalej odemnie.

(3dm Racek) #2

Tam nic nie ma tylko jakieś coś niebieskie skaczące :expressionless:

Co jest ??

(Rafi) #3

Kliknij na WEJDZ NA STRONE

(system) #4

Kolego trzeba dalej wejsć.

(Rafi) #5

Mam pytanie czy słychac u Was ta piosnke ???

(Bandita1991) #6

TAK, u mnie słychać :wink:

(3dm Racek) #7

U mnie nie :expressionless: ...

(Rafi) #8

No chodzi mi otą piosenke przy "intro".Czy słyszycie ją???

(Maniooo666) #9

Witam,

w sondzie są małe "krzaczki", warto by się tym zająć. Poza tym pasek z odnośnikami na górze (100webspace itp.) na Mozilli 1.7.3 się źle wyświetla (jest ścięty, widać tylko ebspace, no chyba, że to zamierzony efekt, wtedy najmocniej przepraszam). Do dzieła. :slight_smile:

PS Piosenkę słychać.

(Dragonlnx) #10

Spoko stronka - fajne intro :wink:

Troszkę bolą przy niej oczy !

(lazikar) #11

Powiem ci jedno To intro to najlepiej zlikwiduj. Zniechęca internautów. :smiley:

(Romek1990) #12

ktora to twoja stronka ktora robiles?? :shock:

(dżasny) #13

nie chche byc za camski bo sam sie mecze ze strona wiec powiem jako normalny uzytkownik..

1. zmien tapete... prosze wg mnie odstrasza i ie pasuje

2.ta muzyczka.....

3.w newsach jest zamieszcony banner(??)

4.Logo troche za proste

(Magik) #14

Intro - faktycznie trochę zniechęca (trochę za głośne).

Tło - zbyt ciemne (np. tabelka z systemem ocen zlewa się z nim i trzeba nieźle wytrzeszczać oczy).

Treść - mam nadzieję, że zapełnisz jakoś te działy, bo narazie ubogo tam (trochę tekstu gdzieś z boku i nic poza tym).

Newsy - te zostawiłbym na głównej stronie, a nie w oddzielnym oknie. W oddzielnym oknie zrobiłbym np. archiwum newsów.

Dorzuciłbym jakiś dział z życia klasy i szkoły (jakieś "sprawozdania" z wycieczek, zabaw itp.), żeby wprowadzić trochę luzu na stronkę.

To, co mnie osobiście przypadło do gustu (ze względu na pomysłowość), to lista uczniów z ich statusem na gg (ale nawet tutaj jest coś, co nie bardzo mi przypadło do gustu - podkreślone nazwisko wskazywałoby na jakieś info o danej osobie, a tymczasem wyskakuje komunikat, że "ten typ adresu jest nieobsługiwany").

(dżasny) #15

Sorry ze sjetsmy tacy krytyczni rafi... ale wiekszisc chyba patrzy od strony uzytkownika!

(lazikar) #16

Myślę że Rafi nie obrazi się tylko weźmie lekcje z tego i poprawi błedy. Bądz co bądz strona jest dla internautów i im ma się podobać. Uwazam że taka krytyka jest jak najbardziej potrzebna dla osoby tworzącej stronę. :smiley:

(Czr R1) #17

Tak jest dokładnie krytyka powinna być aby stronka w fazie końcowej była jak najlepsza. Ocena internatów jest najważniejsza a jak nam się będzie stronka podobała i się będzie ją miło zwiedzało to i reszcie też :slight_smile:

(Damian) #18

Po wejściu na stronke,gdy chce przewijać kółkiem mmyszki w dół, środkowa tabelka gania w lewo i prawo.

(Marsmo) #19

U mnie też nie słychać tej muzyczki... :frowning:

Testowane na IE i na Operze!

Dźwięki z innych źródeł odbierane są prawidłowo na kompie! :slight_smile:

Ocena całości bardzo podobna jak u Magika (oprócz niesłyszalnego intro :twisted: ), ze szczególnym naciskiem na zbyt ciemne tło (zresztą w ogóle coś mi to nie gra wizualnie :|) i wyoutowany dział Newsów.

(system) #20

U mnie na Maxthonie nie ma problemu z muzyczką...

Ciemne tło bardzo mi pasuje... trochę denerwujący jest długi czas oczekiwania na załadowanie się strony (ale to chyba wina serwera...)

Drobna uwaga --> błąd w nazwie działu "Downolad" :wink: