Moja Stronka

Tworze stronke i potrzebuje waszej fachowej rady.Nie wszystkie działy sa jeszcze dokończone ale zrozumcie mnie .

http://www.klasa1d.cvx.pl

Stronka została zrobiona z prośby mojego kolegi który mieszka pare kilomentrów dalej odemnie.

Tam nic nie ma tylko jakieś coś niebieskie skaczące :expressionless:

Co jest ??

Kliknij na WEJDZ NA STRONE

Kolego trzeba dalej wejsć.

Mam pytanie czy słychac u Was ta piosnke ???

TAK, u mnie słychać :wink:

U mnie nie :expressionless:

No chodzi mi otą piosenke przy “intro”.Czy słyszycie ją???

Witam,

w sondzie są małe “krzaczki”, warto by się tym zająć. Poza tym pasek z odnośnikami na górze (100webspace itp.) na Mozilli 1.7.3 się źle wyświetla (jest ścięty, widać tylko ebspace, no chyba, że to zamierzony efekt, wtedy najmocniej przepraszam). Do dzieła. :slight_smile:

PS Piosenkę słychać.

Spoko stronka - fajne intro :wink:

Troszkę bolą przy niej oczy !

Powiem ci jedno To intro to najlepiej zlikwiduj. Zniechęca internautów. :smiley:

ktora to twoja stronka ktora robiles?? :shock:

nie chche byc za camski bo sam sie mecze ze strona wiec powiem jako normalny uzytkownik…

  1. zmien tapete… prosze wg mnie odstrasza i ie pasuje

2.ta muzyczka…

3.w newsach jest zamieszcony banner(??)

4.Logo troche za proste

Intro - faktycznie trochę zniechęca (trochę za głośne).

Tło - zbyt ciemne (np. tabelka z systemem ocen zlewa się z nim i trzeba nieźle wytrzeszczać oczy).

Treść - mam nadzieję, że zapełnisz jakoś te działy, bo narazie ubogo tam (trochę tekstu gdzieś z boku i nic poza tym).

Newsy - te zostawiłbym na głównej stronie, a nie w oddzielnym oknie. W oddzielnym oknie zrobiłbym np. archiwum newsów.

Dorzuciłbym jakiś dział z życia klasy i szkoły (jakieś “sprawozdania” z wycieczek, zabaw itp.), żeby wprowadzić trochę luzu na stronkę.

To, co mnie osobiście przypadło do gustu (ze względu na pomysłowość), to lista uczniów z ich statusem na gg (ale nawet tutaj jest coś, co nie bardzo mi przypadło do gustu - podkreślone nazwisko wskazywałoby na jakieś info o danej osobie, a tymczasem wyskakuje komunikat, że “ten typ adresu jest nieobsługiwany”).

Sorry ze sjetsmy tacy krytyczni rafi… ale wiekszisc chyba patrzy od strony uzytkownika!

Myślę że Rafi nie obrazi się tylko weźmie lekcje z tego i poprawi błedy. Bądz co bądz strona jest dla internautów i im ma się podobać. Uwazam że taka krytyka jest jak najbardziej potrzebna dla osoby tworzącej stronę. :smiley:

Tak jest dokładnie krytyka powinna być aby stronka w fazie końcowej była jak najlepsza. Ocena internatów jest najważniejsza a jak nam się będzie stronka podobała i się będzie ją miło zwiedzało to i reszcie też :slight_smile:

Po wejściu na stronke,gdy chce przewijać kółkiem mmyszki w dół, środkowa tabelka gania w lewo i prawo.

U mnie też nie słychać tej muzyczki… :frowning:

Testowane na IE i na Operze!

Dźwięki z innych źródeł odbierane są prawidłowo na kompie! :slight_smile:

Ocena całości bardzo podobna jak u Magika (oprócz niesłyszalnego intro :twisted: ), ze szczególnym naciskiem na zbyt ciemne tło (zresztą w ogóle coś mi to nie gra wizualnie :|) i wyoutowany dział Newsów.

U mnie na Maxthonie nie ma problemu z muzyczką…

Ciemne tło bardzo mi pasuje… trochę denerwujący jest długi czas oczekiwania na załadowanie się strony (ale to chyba wina serwera…)

Drobna uwaga --> błąd w nazwie działu “Downolad” :wink: