Moje biezace dokumenty

(Aandrzejs) #1

jak osunąć klikając start (moje bieżące dokumenty)

(Pawilojc) #2

jeszcze raz to napisz. po polsku

(Aandrzejs) #3

klikasz start jest moje dokumenty , panel sterowania , mój komputer i tam tez znajduje sie moje bieżące dokumenty

(Pawilojc) #4

??

W dniu 16.06.2008 , o godzinie 22:37 został dopisany post przez qasx

czyli chcesz usunąć ten folder?

jest to w ustawieniach klasycznego menu start

PPM gdzieś na pasku zadań/właściwości/zakłądka menu start/zaznaczasz klasyczne/dostosuj/i już intuicyjnie

(Aandrzejs) #5

tak chce osunąć

(Sidhmor) #6

klikasz prawym na przycisk start, właściwości, dostosuj, zawansowane i przy niedawno używane dokument klikasz wyczysć liste

(sdar) #7

endriu73 , Jedno ostrzeżenie już otrzymałeś za ignorowanie próśb o stosowanie polskiej pisowni i pisanie w sposób zrozumiały.

Radzę tym razem zastosować się do tych zasad zanim będzie za późno.

Jeśli pisanie sprawia Ci kłopot to skorzystaj ze słownika lub napisz wstępnie tekst posta w jakimś edytorze tekstu. W przeciwnym razie musisz się liczyć z kolejnymi konsekwencjami regulaminowymi.

Ponadto proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

(Pawilojc) #8

nie wiem jak się osuwa.

tu masz napisane, jak się usuwa

jest to w ustawieniach klasycznego menu start

PPM gdzieś na pasku zadań/właściwości/zakłądka menu start/zaznaczasz klasyczne/dostosuj/i już intuicyjnie

to dotyczy wyczyszczenia listy niedawno używanych dokumentów

nie wiemy co chcesz zrobić, więc wybierz sobie

na pewno nikt Ci nie osunie folderu ( chyba, że chodzi o przeniesienie ikony w inne miejsce )

(Cosik Ktosik) #9

PPM na pasku zadań->właściwości->zakładka menu start->dostosuj->zaawansowane->okienko elementy menu start->zobacz, czy jet tam ta pozycja moje dokumenty->zaznacz, aby nie wyświetlał tego elementu.

Więcej o tym Jest jak włączyć, więc musi być tam opcja do wyłączenia.

(system) #10

Klik

(Aandrzejs) #11

qasx , tak chodzi o przeniesienie ikony w inne miejsce

W dniu 18.06.2008 , o godzinie 14:16 został dopisany post przez endriu73

qasx , tak chodzi o przeniesienie ikony w inne miejsce

W dniu 18.06.2008 , o godzinie 15:32 został dopisany post przez endriu73

Przepraszam dotarłem mam ten folder przeniesiony tylko tak jak Barnaba pokazałeś na stronce nie zniknął mi jak klikam w start i co są dwie kolumny ta po prawej co jest moje dokumenty, mój komputer, moje bieżące dokumenty, jak go stad osunąć może powiecie . Czy jeszcze raz trzeba by było przenieść .

W dniu 18.06.2008 , o godzinie 19:38 został dopisany post przez endriu73

No i zrobiłem , weszlem w HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer., wpisałem Edycja/Nowy/Wartość DWORD , dalej NoRecentDocsMenu, pole Dane wartości wpisz 1, kliknąłem OK. Ponownie uruchomiłem komputer i z menu Start zniknęło ostatnio otwieranych dokumentów (moje biezace dokumenty).

(Poematyk) #12

Witam, gdyby ktoś miał jeszcze problem odnośnie USUNĘCIA "MOJE BIEŻĄCE DOKUMENTY" albo szukał, umieszczam tutaj łatwiejszy sposób, odnośnie Windowsa XP niewiem jak tam inne systemu ale myślę że podobnie:

Prawym Myszy na START > WŁAŚCIWOŚCI >zakładka MENU START > opcja MENU START wybrac DOSTOSUJ > zakładka ZAAWANSOWANE > na dole jest NIEDAWNO UŻYWANE DOKUMENTY > odznaczamy "Wyświetl moje ostatnio otwierane dokumenty" > OK

Mam nadzieje że pomogłem.