Moje biezace dokumenty

jak osunąć klikając start (moje bieżące dokumenty)

jeszcze raz to napisz. po polsku

klikasz start jest moje dokumenty , panel sterowania , mój komputer i tam tez znajduje sie moje bieżące dokumenty

??

W dniu 16.06.2008 , o godzinie 22:37 został dopisany post przez qasx

czyli chcesz usunąć ten folder?

jest to w ustawieniach klasycznego menu start

PPM gdzieś na pasku zadań/właściwości/zakłądka menu start/zaznaczasz klasyczne/dostosuj/i już intuicyjnie

tak chce osunąć

klikasz prawym na przycisk start, właściwości, dostosuj, zawansowane i przy niedawno używane dokument klikasz wyczysć liste

endriu73 , Jedno ostrzeżenie już otrzymałeś za ignorowanie próśb o stosowanie polskiej pisowni i pisanie w sposób zrozumiały.

Radzę tym razem zastosować się do tych zasad zanim będzie za późno.

Jeśli pisanie sprawia Ci kłopot to skorzystaj ze słownika lub napisz wstępnie tekst posta w jakimś edytorze tekstu. W przeciwnym razie musisz się liczyć z kolejnymi konsekwencjami regulaminowymi.

Ponadto proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Pomocne może być zapoznanie się z TYMI informacjami.

nie wiem jak się osuwa.

tu masz napisane, jak się usuwa

jest to w ustawieniach klasycznego menu start

PPM gdzieś na pasku zadań/właściwości/zakłądka menu start/zaznaczasz klasyczne/dostosuj/i już intuicyjnie

to dotyczy wyczyszczenia listy niedawno używanych dokumentów

nie wiemy co chcesz zrobić, więc wybierz sobie

na pewno nikt Ci nie osunie folderu ( chyba, że chodzi o przeniesienie ikony w inne miejsce )

PPM na pasku zadań->właściwości->zakładka menu start->dostosuj->zaawansowane->okienko elementy menu start->zobacz, czy jet tam ta pozycja moje dokumenty->zaznacz, aby nie wyświetlał tego elementu.

Więcej o tym Jest jak włączyć, więc musi być tam opcja do wyłączenia.

Klik

qasx , tak chodzi o przeniesienie ikony w inne miejsce

W dniu 18.06.2008 , o godzinie 14:16 został dopisany post przez endriu73

qasx , tak chodzi o przeniesienie ikony w inne miejsce

W dniu 18.06.2008 , o godzinie 15:32 został dopisany post przez endriu73

Przepraszam dotarłem mam ten folder przeniesiony tylko tak jak Barnaba pokazałeś na stronce nie zniknął mi jak klikam w start i co są dwie kolumny ta po prawej co jest moje dokumenty, mój komputer, moje bieżące dokumenty, jak go stad osunąć może powiecie . Czy jeszcze raz trzeba by było przenieść .

W dniu 18.06.2008 , o godzinie 19:38 został dopisany post przez endriu73

No i zrobiłem , weszlem w HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer., wpisałem Edycja/Nowy/Wartość DWORD , dalej NoRecentDocsMenu, pole Dane wartości wpisz 1, kliknąłem OK. Ponownie uruchomiłem komputer i z menu Start zniknęło ostatnio otwieranych dokumentów (moje biezace dokumenty).

Witam, gdyby ktoś miał jeszcze problem odnośnie USUNĘCIA “MOJE BIEŻĄCE DOKUMENTY” albo szukał, umieszczam tutaj łatwiejszy sposób, odnośnie Windowsa XP niewiem jak tam inne systemu ale myślę że podobnie:

Prawym Myszy na START > WŁAŚCIWOŚCI >zakładka MENU START > opcja MENU START wybrac DOSTOSUJ > zakładka ZAAWANSOWANE > na dole jest NIEDAWNO UŻYWANE DOKUMENTY > odznaczamy “Wyświetl moje ostatnio otwierane dokumenty” > OK

Mam nadzieje że pomogłem.