Moje dokumenty, etc. - problem po zmianie ścieżki

Witam. Mam mały… duży problem. Lokacje folderu moje dokumenty, muzyka i obrazy zmieniłem na foldery na dysku zewnętrznym - jako domyślne. Po odłączeniu i ponownym włączemiu dysku zaczęły sie problemy ;| Nie da sie kliknąć w menu start na moje dokumenty, muzyka i obrazy. Gdy klikam, prawym na właściwości jest jakby pusta cała zakładka. Próbowałem zmieniać nazwy folderów itd ale to nic nie pomaga. Nie wiem gdzie moge to zmienic by bylo jak dawniej - “Moje dokumenty” na dysku C. Bo to rodzi taki problem, że nie moge nic zainstalowac co wymaga katalogu w dokumentach tj. np. Call of Duty 4, nie da sie bo pisze ze to zły skrót czy coś takiego :frowning:

Prosze o pomoc! Z góry wszystkim dziękuje. :slight_smile:

Nie wiem, czy to Tobie pomoże. Lokalizacje te w rejestrze znajdują się w

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Shell Folders

Aby, dostać się do rejestru, w start->uruchom->wpisz regedit.

Najpierw zrób sobie kopię całego rejestru: Klik

Potem możesz po kolei spróbować przywrócić prawidłowe ścieżki. Za każdym razem, zamykaj edytor i sprawdzaj czy są efekty. Jak nie ma, zobacz co się dzieje po restarcie. Ścieżki porówna ze ścieżką do pulpitu (Desktop).

Np u mnie:

pulpit: C:\Users\Lukasz\Desktop

Moje video: C:\Users\Lukasz\Videos

Hej dzięki! :slight_smile: Tyle, że sama zmiana w Shell Folders nie pomogło, musiałem dodatkowo podmienić na te same wartości w:

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders , i już wszystko gra po restarcie! :smiley:

Dzięki! Jak coś to “Pomógł dla Ciebie” :slight_smile: