Moje dokumenty jak całość usunąć z partycji C

Witam posiadam system Windows 7 Ultimate 64 bit i teraz mam takie pytanko jak całkowicie z partycji C usunąć folder Moje dokumenty i na stałe przenieść np.na partycję H ponieważ dużo filmów montuję ( to moja pasja ) i często w danym podprogramiku zainstalowanym jego dane do zapisywania montażu itd.znajdują się właśnie na partycji C w katalogu Moje dokumenty , nie chcę zmieniać w danym programie tylko ścieżki gdzie mają być one zapisany bo tak też można i utworzyć Nowy folder tylko jak już wsp.całkowicie z partycji C usunąć folder z Moimi dokumentami i czy jest taka opcja aby móc go na stałe przypisać właśnie na inną partycję???Nawet po postawieniu świeżego systemu nie bawić się znów z tym od początku tylko raz zmienić i aby pozostał tam już na stałe.Będę wdzięczny za pomoc i ewentualną odpowiedź od WAS czy jest taka opcja czy raczej niema się w to co bawić???Pozdrawiam i liczę na szybką reakcję z WASZEJ strony.

Przechodzisz do folderu C:/użytkownicy/nazwa_profilu/ Klikasz ppm na folderze moje dokumenty,wybierasz zakładkę lokalizacja i na niej zmieniasz lokalizację folderu.

Kasować lepiej nie kasuj, wystarczy wejść w regedit, wyszukać pozycję “Personal” i podać tam ścieżkę do innego folderu na dysku :wink: Niemniej jednak nie gwarantuję, że nie spowoduje to żadnych problemów :stuck_out_tongue_winking_eye: