Moje dokumenty - problem ze scieżką

Cze mam problem a mianowicie w eksploratorze windows jest folder moich dokumentów lecz ścieżka do moich dokumentow jest następująca:

C:\Documents and Settings\LocalService

A powinna być taka:

C:\Documents and Settings\Marcin\Moje dokumenty

I teraz pytanie czy da sie to jakoś zmienić zeby sciezka do tego folderu byla prawidlowa??

Dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

TweakUI|Special folders - tam zmienisz.

Nie lepiej prawoklik na moje dokumenty i zmień sciezke. Po co instalowac jakieś programy. ;]

Fakt… Siła przyzwyczajenia ;]

problem2oo.th.jpg tak to wyglada w obecnej chwili. :?

To zmień tą sciezkę. ;]

Problem w tym ze wlasnie sie nie da :frowning:

A co sie dzieje???

Opcja jest nieaktywna???

No wlasnie zgadles opcja jest nieaktywna :frowning:

A za pomocą Tweka próbowałeś???

Cos dziwne masz to konto. To konto administratora???

Start>>Uruchom>>control userpasswords2 i sprawdz. :slight_smile:

Nie to konto o nazwie Marcin ale mam uprawnienia admina a jesli chodzi o tweka to nie probowalem poniewaz nie moge go znaleźć a na waszym vortalu go nie ma :frowning:

http://www.annoyances.org/exec/show/tweakui

W tym folderze Moje dokumenty co jest na pulpicie to jest prawidlowa sciezka tylko mi chodzilo o ten folder co jest na obrazku na gorze zeby w tym folderze byla prawidlowa sciezka bo zmienic sciezki tego folderu w eksploratorze sie nie da a w tym programie to da sie zmienic sciezke ale tego folderu Moje dokumenty co jest na pulpicie. :frowning:

Ale to nie jest od nnego konta przypadkiem???

Nie to jest od mojego konta

To jak masz rózne ściezki???

To niemożliwe. :slight_smile:

No tak jest od zainstalowania windowsa nie wiem czemu tak sie stalo

Sprawdzałes jakie masz konta na kompie. Zobacz czy nie masz przypadkiem jakiegoś którego nie tworzyłes. :slight_smile:

Sprawdzilem i nie mam zadnych innych kont ktorych nie tworzylem mam tylko te dwa konta:

Marcin i Gosiaczek i nic wiecej

Niemozliwe.

Musisz mieć konto Administrator; Gość…