Moje gg wysyla spam

Nie mogę do nikogo pisać moje gg wysyła spam

daje log

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\System32\rpcc.dll

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

Bo to mojej na kumpeli kompie się to wszystko dzieje. A ona się wogóle nie zna. I nie wrzuce więcej logów bo jej to wszystko ciężko wytłumaczyć. Ale po tym co mi teraz kazałeś zrobie nie powinno wysyłać spamu???

Po tym jak zrobisz nie powinno.

Sam wysyłający się spam powinieneś usunąć dzięki temu trikowi z killboxem

Tak to jest jak się klika na nieznane linki. Nie mogę tego zagwarantować - poprawne usuwanie powinno dać efekty, ale do pełnej analizy potrzebne są wszstkie logi o których pisałem wyżej.

Dzięki pozdro

Złączono Posta : 26.12.2006 (Wto) 22:02

No ale najgorsze jest to że to mojej kumpeli sie stało a ona ledwo zrobiła loga HijackThis a co dopiero innymi programami.

Przejdź się w takim razie do niej… zrób to za nią :slight_smile: Będziesz miał u niej wielkiego + :slight_smile:

Nom pewnie bym poszedł jakby mieszkała blisko mnie a mieszka w Bydgoszczy a ja kolo Wrocka :slight_smile:

Złączono Posta : 26.12.2006 (Wto) 22:18

Dobra dzieki za wszystko nie pisze więcej nic nie na temat bo dostane jakies upomnienie od moderatora

sciagnijcie ten programik moze pomoze http://bezpieczne.gadu-gadu.pl/

już to mam ale dzięki :slight_smile: