Moje gg wysyla spam

(Bartek16743) #1

Nie mogę do nikogo pisać moje gg wysyła spam

daje log

(Bbieniol) #2

Uruchamiasz narzędzie KillBox, zaznaczasz Delete on reboot , w polu full path of file wklej ścieżkę:

C:\WINDOWS\System32\rpcc.dll

Klikasz X i restart kompa :slight_smile:

W trybie awaryjnym z wyłączonym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku):

Po zabiegach nowy log z Hijacka + log z Silent Runners

(Bartek16743) #3

Bo to mojej na kumpeli kompie się to wszystko dzieje. A ona się wogóle nie zna. I nie wrzuce więcej logów bo jej to wszystko ciężko wytłumaczyć. Ale po tym co mi teraz kazałeś zrobie nie powinno wysyłać spamu?????

(adam9870) #4

Po tym jak zrobisz nie powinno.

Sam wysyłający się spam powinieneś usunąć dzięki temu trikowi z killboxem

(Bbieniol) #5

Tak to jest jak się klika na nieznane linki. Nie mogę tego zagwarantować - poprawne usuwanie powinno dać efekty, ale do pełnej analizy potrzebne są wszstkie logi o których pisałem wyżej.

(Bartek16743) #6

Dzięki pozdro

Złączono Posta : 26.12.2006 (Wto) 22:02

No ale najgorsze jest to że to mojej kumpeli sie stało a ona ledwo zrobiła loga HijackThis a co dopiero innymi programami.

(Bbieniol) #7

Przejdź się w takim razie do niej... zrób to za nią :slight_smile: Będziesz miał u niej wielkiego + :slight_smile:

(Bartek16743) #8

Nom pewnie bym poszedł jakby mieszkała blisko mnie a mieszka w Bydgoszczy a ja kolo Wrocka :slight_smile:

Złączono Posta : 26.12.2006 (Wto) 22:18

Dobra dzieki za wszystko nie pisze więcej nic nie na temat bo dostane jakies upomnienie od moderatora

(system) #9

sciagnijcie ten programik moze pomoze http://bezpieczne.gadu-gadu.pl/

(Bartek16743) #10

już to mam ale dzięki :slight_smile: