Moje gry same przyspieszają .Jak to naprawić?

Cześć od dwóch trzech dni mam problem z grami a mianowicie raz działają w normalnym tempie a za pare sekund przyspieszają tak że nie da rady grać(Przed dwoma dniami wszystko działało normalnie) .

Odrazu muwie że nie wkładałem żadnego nowego sprzętu ani nie wyciągałem, nie wiem dlaczego tak sie dzieje czy możecie mi pomuc ???

Z góry dziękuje! !!

Możliwe że przez przypadek naciskasz klawisz odpowiadający przyśpieszeniu gry.

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

Racej to jest nie możliwe ponieważ w każdej grze mam inne sterowanie i jak już wcześniej pisałem parę dni temu wszystko działało normalnie.

Masz może procek AMD 64 X2??

przywróć system do stanu gdy było wszystko ok, jeśli nadal będzie przyspieszał to zainstaluj stery do grafy, jeśli nie pomorze to format windows…

A kto wje gdzie się usuwa pozostałośći po starych sterach??

Pewnego razu zainstalowałem sobie gta 1, grafe dalem na max i wylaczylem opcje frame limiter która ogranicza szybkość wyświetlania gry, innymi slowy ogranicza fps. Przy wielkich fpsach o wartościach kilkuset fps prędkość akcji była nierealna do normalnego grania. Po włączeniu opcji frame limiter fps się zmniejszył i jednocześnie tempo rozgrywki powróciło do normalności.

Włącz w ustawieniach sterownika synchronizację pionową (vertical-synchrosation), powinno zmienić wszystko na lepsze.