Moje gry same przyspieszają .Jak to naprawić?

(Bizz1992) #1

Cześć od dwóch trzech dni mam problem z grami a mianowicie raz działają w normalnym tempie a za pare sekund przyspieszają tak że nie da rady grać(Przed dwoma dniami wszystko działało normalnie) .

Odrazu muwie że nie wkładałem żadnego nowego sprzętu ani nie wyciągałem, nie wiem dlaczego tak sie dzieje czy możecie mi pomuc ???

Z góry dziękuje! !!

(Buster93) #2

Możliwe że przez przypadek naciskasz klawisz odpowiadający przyśpieszeniu gry.

(sdar) #3

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji zmien.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

(Bizz1992) #4

Racej to jest nie możliwe ponieważ w każdej grze mam inne sterowanie i jak już wcześniej pisałem parę dni temu wszystko działało normalnie.

(system) #5

Masz może procek AMD 64 X2??

(xomo_pl) #6

przywróć system do stanu gdy było wszystko ok, jeśli nadal będzie przyspieszał to zainstaluj stery do grafy, jeśli nie pomorze to format windows.....

(Bizz1992) #7

A kto wje gdzie się usuwa pozostałośći po starych sterach??

(Spectatorx) #8

Pewnego razu zainstalowałem sobie gta 1, grafe dalem na max i wylaczylem opcje frame limiter która ogranicza szybkość wyświetlania gry, innymi slowy ogranicza fps. Przy wielkich fpsach o wartościach kilkuset fps prędkość akcji była nierealna do normalnego grania. Po włączeniu opcji frame limiter fps się zmniejszył i jednocześnie tempo rozgrywki powróciło do normalności.

Włącz w ustawieniach sterownika synchronizację pionową (vertical-synchrosation), powinno zmienić wszystko na lepsze.