Moje konto na Facebook'u zostało zhakowane

ja miałem to samo i też wysyłałem kilkakrotnie dowód u mnie problem był taki że nie wchodziło wogóle zmiana maila ale konto istnieje nadal przychodzą mi powiadomienia z tamtego konta a mam inne sprawdzałem czy konto jest widoczne nie jest

Witam, miałem wczoraj dokładnie taki sam problem -dostałem się na konto, ale nie mogłem niczego zmienić, bo facebook na jakąkolwiek zmianę wołał o hasło ustawione przez hakera, po kilku próbach wyrzuciło mnie z facebooka:/ Czy udało Ci się w końcu odzyskać konto? Co jescze można zrobić?

u mnie to samo było i niestety nie mogłem zmienic hasła bo jak wpisywałem zmien hasło to do niego na poczte szło

A w jaki sposób udało Ci się w ogóle dostać na chwilę do swojego konta? Ja dostałem maila z linkiem jak poniżej „WRÓC DO KONTA TERAZ” - a z tego co czytam ludzie zazwyczaj dostają link do RESETU hasla…
Jakby ktoś miał jakiś postęp dajcie znać!

UWAGA! Udało mi się dzisiaj odzyskać konto! Po niezliocznej ilości prób i pomocy: DOMINIK WŁOKA - na facebooku /instagramie/youtube.
Moja rada - próbować dużo do skutku na urządeniach z których do tej pory korzystaliśmy z facebooka!
Jak się uda dostać na konto to zacząć od zmiany numeru telefonu i emaila.
Powodzenia!

Jak udało Ci się skontaktować z Facebookiem ? Gdzie wysłałeś skan dowodu ? Shakowali mi konto pomóżcie proszę !!

Tak no i włączyć 2FA, czyli dwuetapowe uwierzytelnianie.