Moje marne gg:(

mam maleńki problem od x czasu z moim gg.Po prostu nie mogę wysyłac nikomu wiadomości graficznych,bo w ogóle mi sie te okienko wyboru nie pojawia.Natomiast mogę bez problemu zapisać wiadomości,które przychodzą do mnie???Jak to działa? :o Od razu mówię,że jestem blondynka,co wszystko wyjaśnia,prawda? :smiley: :D:D

Prawym na obraz i zapisz obraz jako …

upewnij się ze osoba do której wysyłasz wiadomość graficzna ma ustawione w ustawieniach-> komunikator->przyjmuj wiadomości graficzne maksymalna wielkość obrazka czyli 255kb, ty tez to musisz miec zrobione. Powinno pomóc.

ale mi chodzi o to co ja mam zrobić z tym problemem,ze JA nie mogew tych wiadomości wysyłać,zapisać je umiem jak do mnie przychodzą,ale jak chce je do kogoś wysłac to już nie mogę???i mam ustawione na 255KB im co ty na to???:):):):):slight_smile:

włąsnie nie pomaga,bo mi się te okienko,gdzie można wybrać wiadomośc,któta chce wysłać w ogóle sie nie otwiera???:(:(:(:frowning:

i co wy na to chłopaki???:):):):):):slight_smile:

Shark czytaj posty. :hahaha:

Jak co to się dołączam do pytania też mam ten problem i nie mogę sobie z nim poradzić. :? Co ciekawe nie mogę tylko na moim numerze na innych bez problemu. 8)

to niewiem ,ale dziewczyny to moze tak

uzywaj opcji zmien

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

a tak na powaznie przeinstaluj gg

lub zainstaluj akuku i problem zniknie

Rozumiem że nie masz tej opcji klikając prawym klawiszem na gościa,lub w okienku rozmowy na menu. A nie masz przypadkiem w okienku rozmowy takiej ikonki z obrazkiem?? Za jej pomocą możesz wysłać plik graficzny

mam ikonkę z obrazkiem i własnie ona mi się nawet nie otwiera,więc nie wiem co jest grane:(:(a który z was wie???:):):)Lazikar…śliczne zdjęcie,chcę się umówić jak masz powyżej 21 latek:):slight_smile:

Więc masz coś innego niż ja. Jaką wersję GG posiadasz??

PS: Jestem żonaty mam hmmm 29 lat. :wink:

Moja wersja gg:6.0 i nadal mój problem nie jest rozwiązany,ani tutaj ani gdzieś indziej,tak więc nie moge nadal pocieszac ludzi swoimi wiadomościami graficznymi…

A propo spotkania…żonaty…no to szkoda,ale zdjęcie nadal pomysłowe :smiley:

Masz wersję build ?? :>

Ściągnij najnowszą - Gadu-Gadu.pl

Spróbuj sobie Tlena zainstalować i na nim wpisać swój numer gg . 8)

Gwoli ścisłości, z tlena na GG nie można przesyłać wiadomości graficznych, bez uprzedniej instalacji przeznaczonej do tego wtyczki.

kiciulek zainstaluj najnowszą wersje GG ze strony http://www.gadu-gadu.pl/ i zobacz czy coś dało. Ale najlepiej przed tym odinstaluj GG i przeczyść rejestr. :wink:

siemanko,traz mi powiedz co to znaczy przeczyścić rejestr:):):):):):slight_smile:

odinstaluje sobie gg,ściągne nowsza wersję,ale napisz mi Lazikarku co z tym przeczyszczeniem rejestru co?:D:D:D:D:Ddzięki bardzo,a twoja “fotkę” sobie zapisałam.pa buziaki.

Przeczyszczenie rejestru to usunięcie niepotrzebnych wpisów w rejestrze Windows. Możesz to zrobić programikiem jv16 PowerTools PL

:arrow: jv16 PowerTools PL

Uruchom tylko opcje czyszczenia rejestru. :smiley:

Masz racje Damian. Jednak słyszałem, że najnowsza wersja obsługuje to bez wtyczki.