Moje PW

Mam takie pytanie. Miałem w mojej skrzynce PW 100% wiadomości. DOstałem na skrzynke mailową maila z informacją iż dostałem PW. Kliknąłem więc w link który widniał w mailu (tak zawsze robie) i wszedłem do mojej skrzynki PW a tam nei ma tej wiadomości PW i w procentowych statystykach skrzynki odbiorczej PW widniała liczka 95% Oznacza to że to PW do mnie doszło lecz zostało skasowane. Ja tego nei robiłem. CZyżby to moderatorzy usunęli mi tą wiadomość. Chciałbym prosić o wyjaśnienie.

Czasami jest tak, że jak ktoś wysyła PW, a po chwili się rozmyśla i wykasowuje PW ze swojej skrzynki do wysłania , mail z informacją idzie do odbiorcy… Ale tak na prawdę PW nie ma :slight_smile:

albo się licznik przepełnił i wiadomość poleciała :?

Dzięki squeet już jarze 8)

moderatorzy nie mają wglądu, ani dostepu do waszych skrzynek PW. To jest Wasza prywatna korenspondencja - i nic nam do tego

Wtedy raczej wiadomość się nie wysyła, a po jakimś czasie leci…

Tak czy inaczej bartekn77 musisz dbać ładnie o swoją skrzynkę :slight_smile:

Jak masz jakieś ważne PW, to zapisz ją i będzie sobie ładnie egzystowała w zakładce zapisane

Monczkin no a jak bedzie 100% w skrzynce i ktoś mi wysle PW to co sie dzieje ? Dojdzie ? Czy wykasuje automatycznie starą wiadomość :roll:

Wtedy będzie czekało to PW w zakładce do wysłania nadawcy ;]

Aż nie wykasujesz miejsca w nadawczej :wink:

Z tego, co mi wiadomo :hmmm:

Coś mi się jednak zdaje, że wykasuje najstarszą wiadomość i zapisze najnowszą.

Dokładnie, a jak nadawca wycofa to masz zamiast 2 zapisanych tylko 19. :smiley:

nie da się jakoś zwiększyć pojemności PW ? Ostatnio dużo dostaje wiadomości i często muszę kasować stare :slight_smile:

Jak każdmu by zwiększył skrzynki nawet o 5 to pomyśl ile danych by przybyło. :slight_smile:

szkoda :?

Złączono Posta : 12.08.2005 (Pią) 21:57

niet

tak. Sam to teraz sprawdziłem 8)