Moje rozwazania na temat rozmów głosowych z neta

własnie doszedłem do wniosku ze skype to najdrozsza oferta rozmów jesli chodzi o rozmowy z polski do polski, każą sobie płacić koło 12 gr, tymczasem konkurencja skype np. tele gg 9 gr czy tez tlenofon 9 gr, bardziej sie jeszcze opłaca zainwestować w tele gg, bo ma naliczanie co 30 sek, chyba że znacie lepszego i tańszego operatora albo takiego który ma naliczanie sekundowe

Płatne rozmowy głosowe przez internet oferuje wiele komunikatorów internetowych i wielu usługodawców.

UWAGI:

  1. ANALIZUJ uważnie OFERTY - np. czy podane ceny zawierają wliczony podatek VAT (w niektórych ofertach TAK, a w innych NIE);

  2. Nie wszystkie komunikatory oferują jednakową JAKOŚĆ ROZMOWY czyli przesyłanego dźwięku (jedne oferują wyższą jakość a inne niższą);

  3. Ważna jest TARYFIKACJA, czyli za jaką jednostkę rozmowy naliczana jest opłata (najuczciwszy przelicznik to naliczanie opłaty za każdą rozpoczętą sekundę rozmowy a nie np. za każde rozpoczęte 30 sekund albo co gorsze za każdą rozpoczętą minutę rozmowy);

Stawiaj na jakość :!: Porównuj ceny i oferty :!: Wybieraj usługodawców którzy specjalizują się w udostępnianiu usługi rozmowy głosowej przez internet a nie tych którzy oferują tę możliwość przy okazji :!:

Ja wybrałbym:

Rozmowy głosowe przez internet: SKYPE :!:

Rozmowy tekstowe przez internet: Gadu-Gadu lub Tlen :!:

czyli jednak skype? bo ma najlepsza jakość połączen, a ty jaki bys wybrał do rozmów program