Moniotr zawiesza sie w grach

Wczoraj kupilem sobie pamieć mialem 256 DDRdokupilem 256 DDR i mam teraz 512 DDR i od wczoraj jak gram np w silkroad albo Medal of honor to po jakims czasie obraz mi sie zawiesza tzw moniotor a gra dalej dziala strzelnie slychac itd tylko monitor sie zawiesil.

To to mi raczej nie wyglada na problem z pamięcia tylko z grafika, jak by wyskakiwał BluScreen to wtedy mozna przypuszczac, ze to pamiec, ale tak tro raczej grafika, albo jakis problem z monitorem :slight_smile:

może coś z kartą graficzną ? :? tak zazwyczaj się robi , za obraz wyświetlany na ekranie monitora odpowiedzialna jest grafika , chyba że cos juz nie tak z monitorem :?

A ja proszę o zmianę tematu na konkretny…

Ale to sie dzieje tylko jak gram w jakas gre o dziwo jak gram w COunter_strike to sie to nie dzieje

a jaką masz tą kartę graficzną ?

Radeon 9250 128 DDR to sie dzieje od wczoraj jak kupiłem pamieć Acha no i sterwoniki mam z Omegi najnowsze

NIe mam pojecia jak sie to robi :confused:

Ehh

To kto ci zmienił tytuł tematu

Z beznadziejnego:

Na nastepny beznadziejny:

Nic z tego - temat nadal niewłaściwie zatytułowany.

Niestety, trzeba będzie Ci udzielić dokładnej instrukcji:

  1. Naciśnij przycisk “Edytuj”.

  2. Zwróć uwagę na pole “Temat”.

  3. Zmień tytuł tematu na jakiś bardziej konkretny, np. “Monitor zawiesza się w grach”, itp.

  4. Naciśnij przycisk “Wyślij” (na dole okna edycji).

Dobra juz wiem a pomoze mi ktos wybrnac z mojego problemu ?

Złączono Posta : 05.05.2006 (Pią) 9:51

Mam taki problem wczoraj kupiłem pamieć mialem 256 DDR teraz mam 512 DDR no i wlaczylem sobie gre silkroad i wszystko ok ale po 4 godzinach moniotr zaczol mi sie zawieszac tzw monitor sie zawiesil dzwiek bylo dalej slychac czyli gra sie nei zawiesila tylko monitor mam karte radeon9250 128 MB i monitor LG 575N. No i tak wlacze sobie COunter-Strike to sie monitor nie zawiesza wlacze sobie Silkroada albo MEdalato sie zawiesza :confused: Instalowalem na nowow system i dalej nie pomaga (Napisalem jescze raz bo nikt mi nie pomogł)

:arrow: start-> uruchom-> eventvwr.msc podgląd zdrzeń

:arrow: na jakim odswiezaniu pracuje Twój monitor :?: Ustawa również takie odświeżanie podczas gier, start-> uruchom-> dxdiag Wiecej pomocy-> Zastąp

:arrow: sprawdz temperatury, programem Everest

:arrow: włącz BSOD’a

:arrow: Debugger Windows

:arrow: aktualizuj sterowniki karty :!:

:arrow: jak wersja DirectX :?: