Monitor 144hz cs go i nie tylko

Tak jak w tytule, cena która chce przeznaczyć to 800zl chyba że jest jakaś perełka do 1k. Gram w CS go i nie tylko, zależy mi też na kolorach… Karta graficzna NVIDIA GTX 1050

https://www.morele.net/monitor-aoc-c24g1-4716156/

Też mam zamiar kupić ten monitor tylko w wersji 27 cali. I mam takie pytanie. Czy zakrzywienie ekranu nie przeszkadza w pracy biurowej/przeglądanie netu?

27 cali jest bardziej optymalny jeśli chodzi o zakrzywienie, dodatkowo dużo zależy w jakiej odległości siedzisz.

Jeden metr od monitora zwykle. Monitor idealnie ustawiony zawsze na wysokości oczu. 75% czasu przed komputerem to praca biurowa. 35% to gry. I ze względu na to, że czasami w przerwach lubię sobie w coś dla relaksu zagrać mam ochotę kupić monitor z ekranem zakrzywionym. Jednak jeżeli będzie to uciążliwe w pracy biurowej to zostałbym przy płaskim ekranie.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ale w czym widzisz problem? Przecież kartę kiedyś może wymienić a monitor już będzie miał. Przy tej karcie 144Hz nie przeszkadza a na pewno też nie zaszkodzi.
Poza tym napisał wyraźnie, że gra w CS Go. Przy tej karcie w odpowiednich ustawieniach graficznych można wycisnąć w CS ponad 130 klatek/s więc jak najbardziej monitor odpowiedni.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

mam tak cs ustawionego ze wyciagam 200/250 fps także daruj sobie te swoje wypociny :wink:
tak w ogóle to cs go bardziej opiera się na procku znawco od siedmiu boleści ;x

co do tego monitora, wydaje się ok ale jak ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to chętnie obejrzę inne monitory.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

aha mom kupić 144hz z kolorami wyglądającymi jak kupa, żałosny jesteś i możesz się już więcej nie wypowiadać bo nie pomagasz ;>


przecena z 1100 na 800
a co o tym powiecie? jest na przecenie ;>

Twoja Grafika się nie nadaje do wqhd, a kolorów dobrych tam szukaj że świecą.

Ok no to chyba już nie będę szukał tylko wezmę tego aoc, dzięki za pomoc :wink: