Monitor 17" LG - allegro - Opłaca się?

Witam.

Mam pytanie odnośnie tego monitora.

Czy opłaca się go kupować w cenie zapewne ok 180-200 zł (przypuszczam, że do tylu może dojść cena).

Dzięki za info i sprawdzenie.

pozdrawiam

Ja sądze że lepiej to byś poczekał i jakby była lepsza okazja na lepszy monitor to byś zakupił go…ale owszem monitorek dość fajny i wygląd ma też niczego sobie :slight_smile: więc jakby cena była 180 zylo maximum to bym Ci radził zakupienie go…pozdro narqa

Do końca: 57 min <-- O tym wiesz ? :?

Jak masz kasiore to możesz kupić tak jak kolega wyżej napisał czyli do 180 zł. Bo monitorek niczego sobie . :?

A więc sprawa wygląda tak.

Potrzebuję monitora dość taniego, 17". Mniejsze odpadają (zbyt małe) za to 19" już jak dla mnie zbyt duże są :wink:

Czekać ja mogę. tylko po co. Jest to monitor 2 letni, więc nie jest jakaś totalna kicha. :wink:

Wiem, że czas się kończy, dlatego zależy mi na czasie :wink: Kasę mam bezproblemowo :wink: Jakbym nie miał, to bym nie pytał się o niego :wink:

Czekam na inne zdania na temat tego monitorka :slight_smile: Bądź na propozycję innego monitorka max do 180 zeta :wink: No i oczywiście niezbyt stary aby był :wink:

Pozdrawiam

Złączono Posta : 13.12.2006 (Sro) 20:36

A może coś takiego

SlaVa widzisz znalazłeś coś lepszego, na pierwszy rzut oka wygląda bardzo dobrze jak na taką cenę, i gwarancja 3 miesięczna jest. Więc możesz spokojnie zakupić jeśli nie znajdziesz czegoś tańszego od tego :smiley: :smiley:

No tak. Tylko ta NOKIA z tego co widać, jest sporo starsza od tego pierwszego. Więc nie wiem czy to dobry pomysł. A że gwarancja jest to jest bardzo dobrze. Nawet koszt przesyłki mniejszy :wink:

Ja mam 6 letni monitor Philipsa i jestem z niego dumny, ani razu się nie zepsuł nic a nic, a obraz nadal superowy :slight_smile:

R-L-Z ja mam monitor WINTON’a 15" od jakiś 6-7 lat. I jak do tej pory działa znakomicie. Tylko, że mam uszkodzony kabel przy wtyczce do kompa :wink:

Koszt naprawy byłby mniejszy (~ 65 zeta wymiana kabla), ale chcę zmienić na większy już :wink: (Starszy jestem i wzrok już nie ten :wink: )

Nie ma co się zastanawiać kupuj tego LG mam ten monitor i jest naprawde dobry , jako jedne z nielicznych monitory LG posiadają całkowicie płaski kineskop (bez szyby spłaszczającej) również jako jedne z nielicznych posiadają dość duży obszar widoczny , ta nokia nie ma płaskiego kineskopu a to już dyskwalifikuje ten monitor jako dobry monitor.

OK.

Aukcja zakończona :wink:

Kupiłem tego LG za 155.50 zeta. Więc całkiem nieźle, jak za 2 letni monitor.

Dzięki wszystkim za zainteresowanie i wyrażenie swojego zdania :slight_smile:

Pozdrawiam

No i dobrze, za całkiem niezłą cenę. Myślę, że temat do kosza :? :?

Też tak myślę, nie ma sensu by dalej zajmował miejsce :wink:

SlaVa jeśli temat rozwiązany, nie idzie do kosza, tylko zostaje dla potomnych. Proszę poprawić temat na poprzedni, konkretny.

@Boczi Zmieniłem temat tak jak był.

Tylko nie wiem, czy przyda się on dla potomnych, bo to było szybkie pytanie o licytację, której niedługo nie będzie można podejrzeć.

Ale jak chcesz aby został, to OK :wink: