Monitor 27" 144 Hz 1440p 3000 zł

Szukam monitora o takich parametrach
Monitor 27" 144Hz 1440p
W cenie około 3000zl.
Póki co myślę o tym: Asus ROG PG279Q
Ma już kilka lat ale wciąż trzyma cenę bo chyba nie ma równie dobrego konkurenta.

Według mnie fajną opcją nad którą można byłoby się zastanowić i mieszczącą się w budżecie jest S2716DG

Asus jest drogi a i w nim bywają problemy z matrycami, równie dobrze możesz tańszy od AOC kupić.

Chyba jednak wolę matrycę IPS niż TN. Lepsze kolory podobno.

Oba monitory mają chyba ta sama matrycę AVHA więc w obu przypadkach to będzie chyba loteria trafić na dobry egzemplarz.

Znalazłem nowy monitor i na niego się zdecyduje.

  • ledwo co miał premierę więc nowsza technologia niż tamte kilkuletnie
  • lepsza cena
  • lepsze parametry
1 polubienie

W tej cenie możesz sprawdzić jeszcze LG 32GK850G: VA, FHD, 31,5 cala 144Hz. Wsparcie dla G-sync a duży plus to fakt że monitor jest właściwie bezbramkowy przez co optycznie jeszcze bardziej poszerza obraz.

32" to już za dużo będzie

Zastanów się jednak czy 1440p Ci potrzebne, bo w końcu im wyższa rozdzielczość, tym WYRAŹNIE lepsza karta potrzebna. :slight_smile: Na 1440p karty tj. RX580/RX590 czy GTX 1060 6GB już ledwie dadzą radę. A granie z 30 fps na 144 Hz to jak jazda Lamborghini po polskich drogach. :slight_smile:

Osobiście mam tego Acerka i bardzo mi się podoba. Po popularnym LG 24MP59G, którego miałem wczesniej, to wyraźnie półka wyżej. :slight_smile:

Sprzęt myślę jakoś podoła :smiley:
RTX 2080 TI, i9, 32GB