Monitor 27 cali do grafiki

.

Nie zajmuję się ani rysunkami ani komentowaniem, bardziej można to zaliczyć do hobby :slight_smile: Jak nie wiesz jak wygląda 27’’ to idź do sklepu i zobacz czy taka wielkość monitora Ci odpowiada, ale to głównie zależy od tego w jakiej rozdzielczości zamierzasz pracować. Kolega do grafiki używa 21’’ i chyba mu to wystarcza. Tobie rzeczywiste oddawanie barw pewnie w niczym się nie przyda, no chyba, że chcesz się zająć małą poligrafią lub czymś w tym rodzaju, ale taki monitor to wydatek rzędu kilku tysięcy. Jak chcesz pracować z grafiką to ważne żeby monitor był duży, miał duży kontrast i stosunkowo małą plamkę. Poza tym to co pokazujesz to jest telewizor , a nie monitor i to w dodatku powystawowy. Na outlecie można się nieźle naciąć, więc szukał bym czegoś innego. Najlepiej w jakimś normalnym sklepie internetowym. Co to znaczy “NOWY. Powystawowy,”? Jak dla mnie to albo coś jest nowe i nie było wyciągane z pudełka, albo stało na wystawie czyli było w jakiś sposób używane.

.

A ty chcesz w końcu telewizor czy monitor? W sumie każdy nowy telewizor da się podłączyć do komputera, tyle, że na monitorze mimo wszystko wygląda to trochę lepiej. Filmy da się oglądać, ale z grafiką może już być gorzej.

.

Najlepiej przejść się do sklepu i zobaczyć jak takie coś świeci, bo inaczej to loteria.

.

Wejście do sklepu nie zobowiązuje do zakupu. Jeżeli Ci odpowiada ten model to możesz zamówić online. Poczytaj tylko opinie i dokładnie przejrzyj instrukcję obsługi przed zakupem. Jak już wcześniej pisałem omijaj outlet.