Monitor 60 hz do gtx 1070

Wyczytalem jak pewien uzytkownik napisał ze bez sensu jest kupowac gtx 1070 do monitora 60 hz lepiej zainwestowac w monitor 144hz czy to prawda? Bo zmiana podzespołów i tak nadwyręży moj budżet to jeszcze monitor musze wymienic?

Bzdury i pieprzenie.

Ta karta nawet w 1080p ma problemy z utrzymaniem stałych 60kl w najnowszych grach i na najwyższych ustawieniach.

Nie no patrzyłem na youtube to z i7 4790 te 60 fps było :stuck_out_tongue: Ufff ale odetchnąłem z ulga ze nie trzeba tego monitora wymieniac bo wydaje mi sie ze 60 fpsow to 60 fpsow a w tych 144hz zmiany są delikatnie widoczne baardzo delikatnie

Watch dogs 2

Tu już nie ma 60 kl/s
A takich gier będzie więcej.

Monitor 60hz spokojnie ci wystarczy.

Ale weź pod uwage jakie ubisoft ma optymalizacje :stuck_out_tongue: dopiero na sprzęcie za ponad 3k jest ledwo te 60 fpsów

Zgodzę się z tym że 60 hz spokojnie wystarczy na początek, ale podawanie gier od Ubi jako przykładów utrzymania płynności to lekka przesada kolego.

[quote=“daniellon, post:1, topic:522463, full:true”]
Wyczytalem jak pewien uzytkownik napisał ze bez sensu jest kupowac gtx 1070 do monitora 60 hz lepiej zainwestowac w monitor 144hz czy to prawda? Bo zmiana podzespołów i tak nadwyręży moj budżet to jeszcze monitor musze wymienic?
[/quote]Takie kwestie rozpatruje się w odniesieniu do konkretnego zestawu komputerowego i konkretnych gier, które się lubi ogrywać.

Przesadą jest zakładanie że sprzęt się nie zestarzeje a wymagania gier nie wzrosną.

Panie, taka karta to już nie do fullHD, monitor trzeba większy… bla… bla
Ileż razy już to słyszałem, i zawsze było tak samo, kilka miesięcy i w fullHD super karcioszka wyciąga poniżej 60FPS.