Monitor a psx

Witam mam pyt. Czy można podłączyć Playstation 1 do starego monitora 15"

Nigdy nie miałem żadnej konsoli więc nie znam się za bardzo :stuck_out_tongue:

I powiedzcie mi czy na tej aukcji nie ma żadnych wałów:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=180744867

na tym się nie znam… ale

co do aukcji wszystko ok, można przerobić PS1 tak aby wczytywało własnoręcznie wypalone płyty tylko że jeśli ten gościu jest mało zaawansowanym w tym to mógł zepsuć całą konsolę i

trudno powiedzieć na 100%…

To sie ciesze :slight_smile:

Naprawdę nikt nie umie mi pomóc :frowning: myślałem że to pyt. dla was jest tak banalne że dostane odp. w ciągu 5 min :stuck_out_tongue: a tu kicha :frowning:

Co do aukcji to wszystko ok …

Watpie aby wlasnorecznie przerabial konsole , napewno oddal do jakiegos punktu i mu ja przerobili :slight_smile:

Takze jesli chodzi o czip i o gry ‘‘orginalne inaczej’’ to na bank beda dzialac.

A co do tego ,ze konsola byla bardzo malo uzywana to bym spekulowal… nawet na zdjeciu widac, ze te kolko w ktore sie wklada plyte jest pozbawione jednego zabka…coprawda niczemu to nieszkodzi ale napewno nieswiadczy o tym, ze konsola byla malo uzywana.

konsole można podłączyć do monitora za pomocą specjalnego kabla :slight_smile:

A co do konsoli to nawet jak była używana dużo to co z tego,te konsole są nie do zdarcia,pamiętam jak moja konsola chodziła po 16 godzin dziennie,mam już ją 4 lata a dalej działa :slight_smile: Tylko że ja mam “mniejszy model” :stuck_out_tongue: