Monitor Asus VK222S - problem z instalacją kamery

Mam problem z zainstalowaniem kamery wbudowanej w monitor Asus VK222S.

Razem z monitorem dosatlem oczywiscie instrukcje i plytke. W instrukcji przeczytalem ze wrzucam plytke, instaluje LifeFrame 2 i kamerka gotowa do uzycia. Jednakże po instalacji tego oprogramowania, kiedy wlaczam porgram LifeFrame ZAWSZE wywala mi ten blad:

http://img134.imageshack.us/my.php?image=bladrn4.jpg

Czy wiecie moze o co chodzi ? Może jeste jakiś inne oprogramowanie, czy sterowniki ktore obsluza kamerke ?

Prosze o pomoc

Możesz spróbować przeinstalować oprogramowanie albo zainstalować najnowsze ze strony producenta. Z tego co wiem to z tymi panelami nie ma większych kłopotów. Albo odinstaluj oprogramowanie, przywróć system kilka dni wstecz, jak jeszcze monitora nie było i raz jeszcze zainstaluj soft. Powinieneś to robić w takiej kolejności: Najpierw oprogramowanie z płyty, potem jak się zainstaluje podłączasz kamerkę do USB.

Tyle mogę pomóc.

Pozdrawiam

1.Systemu nie moge przywrocic kilka dni wczesniej, bo wczoraj odebralem komputer z sklepu gdzie go mi zlozyli

2.Odinstalowanie i instalacja na nowo nic nie pomaga :confused:

3.TO NIE JEST KAMERKA NA USB. Jest to kamerka WBUDOWANA w monitor ASUS VK222S

Czyli nie masz wyprowadzonego kabla USB od monitora? Patrzyłem za sterownikami na stronie Asusa, ale ku mojemu zdziwieniu nie można ich pobrać “Nie można odnaleźć pliku na serwerze”. :o Dziwne. Może ktoś inny będzie miał jakiś pomysł, ja już sam nie wiem… Jak na coś wpadne to napisze.

Pozdrawiam

Dzieki wielkie :slight_smile: Jednak pomogles !!

:slight_smile: A widzisz, na jakich się błędach człowiek wykłada :smiley: Nie ma za co…

Pozdrawiam