Monitor Asus VK222S - problem z instalacją kamery

(Foofoo1990) #1

Mam problem z zainstalowaniem kamery wbudowanej w monitor Asus VK222S.

Razem z monitorem dosatlem oczywiscie instrukcje i plytke. W instrukcji przeczytalem ze wrzucam plytke, instaluje LifeFrame 2 i kamerka gotowa do uzycia. Jednakże po instalacji tego oprogramowania, kiedy wlaczam porgram LifeFrame ZAWSZE wywala mi ten blad:

Czy wiecie moze o co chodzi ? Może jeste jakiś inne oprogramowanie, czy sterowniki ktore obsluza kamerke ?

Prosze o pomoc

(system) #2

Możesz spróbować przeinstalować oprogramowanie albo zainstalować najnowsze ze strony producenta. Z tego co wiem to z tymi panelami nie ma większych kłopotów. Albo odinstaluj oprogramowanie, przywróć system kilka dni wstecz, jak jeszcze monitora nie było i raz jeszcze zainstaluj soft. Powinieneś to robić w takiej kolejności: Najpierw oprogramowanie z płyty, potem jak się zainstaluje podłączasz kamerkę do USB.

Tyle mogę pomóc.

Pozdrawiam

(Foofoo1990) #3

1.Systemu nie moge przywrocic kilka dni wczesniej, bo wczoraj odebralem komputer z sklepu gdzie go mi zlozyli

2.Odinstalowanie i instalacja na nowo nic nie pomaga :confused:

3.TO NIE JEST KAMERKA NA USB. Jest to kamerka WBUDOWANA w monitor ASUS VK222S

(system) #4

Czyli nie masz wyprowadzonego kabla USB od monitora? Patrzyłem za sterownikami na stronie Asusa, ale ku mojemu zdziwieniu nie można ich pobrać "Nie można odnaleźć pliku na serwerze". :o Dziwne. Może ktoś inny będzie miał jakiś pomysł, ja już sam nie wiem... Jak na coś wpadne to napisze.

Pozdrawiam

(Foofoo1990) #5

Dzieki wielkie :slight_smile: Jednak pomogles !!

(system) #6

:slight_smile: A widzisz, na jakich się błędach człowiek wykłada :smiley: Nie ma za co...

Pozdrawiam