Monitor Belinea wykrywa tylko dwie rozdzielczości

Witam posiadam montor Belinea, problem polega na tym gdyż tylko istnieje dwie rozdzielczości po wgraniu sterownika karty graficznej.

Rozdzielczości dwie to takie jk 800 x 600 na której strona w przeglądarce nie widać w całości, oraz 1024 x 768 gdzie wszystko jest małe i rozmazane. Proszę o pomoc jak najszybszą i jak najskuteczniejszą.

Na windows 7 wszystko działa pięknie, lecz zależy mi na xp professional ponieważ mam tylko 1,50 gb ramu a jak zainstaluje 7 to bede mial z 700mb wolnej pamieci.

Zdjęcie monitora takiego jakiego ja mam z Belinea.

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/ee/Belinea-monitor19crt.jpg

 

A karta grafiki to?

 

Jaki wersję steru stosujesz?

 

Jeśli na W7 jest OK, problem jest sterownika karty grafiki, trzeba zastosować inny?

Nie wiem jaką posiadam w laptopie kartę graficzną, tym bardziej nie wiem jak miałbym to sprawdzić.

Wersja sterownika mojej karty graficznej to 6.4, niestety nowszej nie znalazłem ponieważ chyba nie ma.

Co to takiego jak W7 ?

 

Windows 7

 

Podaj typ laptopa, karta to ATI,Nvidia,inna?. Sterowniki do karty grafiki pobierz do Twojego laptopa i systemu XP ze strony producenta laptopa.

 

Pomocny program np: Aida64

 

Należy obecny sterownik odinstalować z poziomu Dodaj usuń programy, czyszczenie systemu np: Ccleanerem,uruchom ponownie i zainstaluj sterownik do grafiki producenta laptopa.