Monitor crt

(Darekempire) #1

Witam mam npytanie ostatnio wymieniłem monitor crt na lcd i niewiem co zrobic z tym starym , może go przerobić na lcd proszę o odpowiedz

(Tomson 13ck) #2

informatyk1996 Po co zakładasz ciągle nowe wątki, nie możesz wszystkiego w jednym napisać a nie co 5min ciągle nowy wątek od ciebie, albo zakładasz żeby mieć ich więcej.

(slawex1983) #3

Możesz śmiało przerobić na reaktor termojądrowy.

(ybu) #4

http://mega.kot.wrzuta.pl/film/8ZWdfII7 ... _zr13036_1 :smiley:

(Leonxel) #5

Po to jest forum by zakładać wątki. Nie ma głupich pytań, są głupie odpowiedzi na nie.

(ybu) #6

leonxel - A jakiej mądrej odpowiedzi oczekujesz na takie pytanie.Można odpowiedzieć jedynie w kategorii żartu.

(Himmak5g) #7

Ta ja dam sensowną odpowiedź. Brzmi ona: SPRZEDAĆ nie wiem jak to zrobisz ale raczej CRT z tego nie zrobisz.

-- Dodane 02.02.2009 (Pn) 16:36 --

Ta ja dam sensowną odpowiedź. Brzmi ona: SPRZEDAĆ nie wiem jak to zrobisz ale raczej LCD z tego nie zrobisz.

(Montreux Drummer) #8

jakim cudem chcesz monitor kineskopowy przerobić w ciekłokrystaliczny? hmm może zaraz w OLED przerób :slight_smile:

(Darekempire) #9

Dobra zgadzam się to było głupie pytanie ale widziałem na jakiejś stronie jak gościu z 14calowego monitora crt zrobił monitor lcd 32 calowy 8)

(Leonxel) #10

Jak już padły propozycje sprzedaj ten monitor komuś lub nawet podaruj :wink:

(Mandrasik17) #11

tu przytopić, tam przyspawać i masz LCDx2

(Darekempire) #12

Czyli jest to niemożliwe :frowning: dlaczego? proszę o szczerom odpowiedz

(Mandrasik17) #13

dlatego że to fizycznie niemożliwe... Po co by były crt jak kazdy by mógł mieć lcd?

(JNJN) #14

Proszę zmienić temat na konkretny, opcja EDYTUJ i popraw.JNJN