Monitor dla graczy do 1000zł

Hej,

potrzebuje ostatecznego doradzenia w wyborze monitora dla graczy. Na razie wybór padł na ten:

Czemu?
-Matryca 27 cali

  • IPS z czasem reakcji 1ms
  • odświeżanie 75hz

freesync od AMD nie będę używał, bo ma kartę nvidii :confused:

Myślicie, że to najlepszy wybór w tym budżecie? Może macie jakieś inne propozycje? :slight_smile: budżet trzyma mnie mocno.

Jeżeli chodzi o IPS to jest do dobry wybór w tej cenie tylko lepiej by było jednak szukać czegoś modułem nVidii G-Sync. AMD Freesync i tak nie wykorzystasz. A może Monitor iiyama G-MASTER G2730HSU-B1 27" BLACK HAWK 27 świetne parametry - tylko posiada matryce TN w sferisie świeciły poniżej 1tysiąca.

Z monitorów 27 cali lepszego nie ma do 1 tys zł

Dzięki wielkie za pomoc i sugestie :slight_smile: kurcze zależy mi na tym ipsie, chyba jednak zostane przy tym LG w takim razie.

Czy będziesz tylko grać? Czy będziesz grał tylko w FPS’y? Być może dobrym rozwiązaniem będzie postawienie na matrycę VA - np w Samsung LC27F390FHUXEN . Co prawda stracisz na częstotliwości odświeżania i czasie reakcji matrycy (kolejno 60 Hz i 4 ms), ale zyskasz na kontraście (co ważne zwłaszcza, gdy grasz i oglądasz wieczorami / nocą), odwzorowaniu kolorów i znacznie mniejszym smużeniu.

Tragiczny monitor xD

Zamówiłem tego LG i jestem mega zadowolony. Wahałem się jeszcze tylko czy nie brać mniejszego, tego:


bo siedzę dość blisko biurka. Ale chyba dobrze zrobiłem, bo nie jest aż tak duży jak myślałem. Generalnie kolory są mega ostre i wyraziste, w takich grach jak wot czy cs (na razie te testowałem z multi) czuję dużą różnicę w porównaniu do tego co miałem wcześniej… :slight_smile:
Oprogramowanie sterujące monitorem też jest bardzo fajne i przydatne.

1 polubienie