Monitor do 1000zł

Witam.

Planuje kupić monitor LCD do 22 cali. Będę używał go do grania w gry, oglądania filmów i czasami zabawy z programami graficznymi. Mam do dyspozycji 1000zł +/- 100zł. Znalazłem sobie taki monitor http://www.ceneo.pl/823920 , ale kompletnie się na nich nie znam :stuck_out_tongue: Nie wiem czy wziąć monitor panoramiczny czy normalny… Proszę o pomoc wyborze…

Mykusz

to juz sam musisz się zdecydować czy panoramiczny.

ten monitor co wybrałeś będzie dobry

lub ten http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/ … ,id,47933/

oba mają szybę czyli w monitorze wszystko się odbija (odpowiednio ustawiając względem światła można ten efekt zmniejszyć) ale dzięki czemu masz żywsze, “soczyste” kolory.

Lepiej być wpierw udał się do dużego sklepu i sprawdził czy możesz się do tego przekonać.

Już oglądałem :stuck_out_tongue: Więc się teraz pytam czy dobry wybrałem XD :stuck_out_tongue: porównałem te 2 monitory i jednak lepszy jest ten samsung(większe kąty widzenia).Bardzo Ci dziękuję za odpowiedź:)

http://www.gral.pl/preview/BenQ/Benq19_ … yP-MVA_61/ Może też na matrycy MVA ?

Ma matryce MVA to jest fajna, tylko dla mnie trochę za mała…

Hej!

Jakieś dwa miesiące temu wybierałem pomiędzy tym samsungiem a LG 227WT.

Zdecydowałem się na LG i nie żałuję (ale kosztoał mnie 1145 zł) ze względu na brak efektu odbijającego się okna (w HP to był koszmar) i możliwość pochylenia LG odrobinę (5 stopni chyba) do przodu co poprawia jakość odlądania filmów z łóżka :smiley:

Co do kątów… zadaj sobie pytanie ile razy patrzysz na monitor z boku z dołu i według mnie jeśli chcesz mieć kąty dobre to inny rodzaj matrycy. Ale z kątami ostrożnie. Lepiej sobie na własne oczy zobaczyć monitorek w sklepie (jakiś Media coś lub Satucoś itp.itd.) pod różnymi kątami (z takich testów odpadł u mie samsung).

Co do LG to producent daje 30 dniową gwarancę na piksele (u mnie się nic nie dzieje do dziś). Punkt honoru czy coś koło tego. Można sprawdzić na stronce LG. Nie wiem czy też nie ma funkcj 4:3 w panoramie ale głowy nie daję :wink:

Jeśli jednak miałbym wybierać pomiędzy Samsungiem a HP to Samsung.

Pozdrawiam i życzę udanego wyboru.

można zamówić przez Internet i intensywnie wygrzewać przez 2 tygodnie jeżeli sie nie pojawią zepsute pixele to dobrze, jak sie pojawią można zwrócić monitor i zamówić inny egzemplarz.