Monitor do 500-550zl

Witam Forumowiczów i zwiedzających

Poszukuje monitora do 500-550zł ma być on w 70% do gier ;D i w 30% (zamierzam kupić kartę telewizyjną) do TV

Zastanawiam się nad Benq G2222HDL ktoś ma ? opinia :stuck_out_tongue_winking_eye: ?

Akurat ja posiadam ten monitor i narzekać nie mogę:)

Komputer wykorzystuje do wszystkiego - przy grze w Assayn`s Creed: Brotherhood mnie ekran zadziwił - kontrast i jasność mnie zadziwiła. Cóż mogę polecić z czystym sumieniem. Rozdzielczość 1920x1080 daję rade :slight_smile: Ekran utrzymuje ostrość w każdym miejscu i nie zauważyłem bad-pikseli:)

witam

oto monitor z Tunerem TV kablowym i na zwykłą antene , wbudowane 2 głośniki !!

http://www.swistak.pl/a12533740,Monitor … sniki.html

pozdrawiam

Kenio23 wole ze sklepu :stuck_out_tongue: jakieś takie mam złe skojarzenia z używanymi

Ja również posiadam ten monitor i jak kolega wyżej, narzekać nie mogę. Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości (parametry) to jest idealny. Posiadam go już rok czasu i bad pixeli nie widzę. Monitor wykorzystuję do podstawowych rzeczy, czyli muzyka, filmy, internet wiec jakichś wysokich wymagań nie mam.

Szczerze mogę polecić ten monitor.

Wielkie dzięki :stuck_out_tongue: Sądziłem że tak będzie ale myślałem że może awaryjny albo coś :smiley: z CRT17 na pewno poczuje różnice