Monitor do 700 zł

Witam wszystkich, potrzebuję monitor do 700zł. Nie wymagam dużo, myślałem nad czymś z zakresu 27" na FHD, może ktoś się podzielić czy to ma sens? Miło byłoby, aby monitor miał dwa cyfrowe wejścia i montaż VESA.
Znalazłem coś takiego:
Samsung
Philips
Acer
Nie wykluczam monitorów również 23-25 calowych, gdyż mam 23" Samsunga 2333. Proszę o poradę.

Ja używam taki; ASUS 23" VX239H

Nie wiem czy koledze się spodoba ale ja go mam już żeby nie skłamać chyba pięć lat i jestem zadowolony.

Ja kupiłem ten mimo, ze nie gram, ale obudowa, odświeżanie 75Hz i matryca VA robi wrażenie. Kupiłem w Media Expert w promocji za 599 z groszami. Cena katalogowa była 659 minus kod nocny :slight_smile: Matryca Samsunga VA, ale w przeciwieństwie do Samsunga MSi daje 3 latka gwarancji.

A jak wygląda sprawa z powiedzmy odległości i oglądaniem filmów z 2m? Ten zakrzywiony ekran sprawdzi się czy jednak trzeba siedzieć blisko i “na środku” monitora?

Dokładnie, do oglądania z 2 m, to weź monitor 40 cali, jak ma być zakrzywiony. :wink:

Nie, właśnie zakrzywiony to nie jest to czego najbardziej potrzebuje. Zastanawiam się czy te 27" na fhd będzie zbyt dużym wyzwaniem dla tej rozdziałki… Niby mogę wziąć Acera 27" i go ew. oddać w stanie nieruszonym po testach…
Jak nie to skuszę się na tego MSI wyżej i tyle. Nie miałem styczności z monitorem 27" w tej rozdzielczości

To taka granica, gdzie już 2K wchodzi. Jeżeli nie masz sokolego wzroku, to ujdzie, zobacz najlepiej w sklepie na żywo. Mniej zabawy niż z zamawianiem. :slight_smile:

Chciałbym zamknąć wątek. Jednak patrząc przez wzgląd że moje 23" jest wystarczające i te full hd chciałbym zachować w formie “przyzwoitej” postanowiłem wziąć Acera Nitro VG240Ybmiix.
Dzięki za odpowiedzi, pozdrawiam serdecznie :smiley: