Monitor do 700zl

Witam

Jestem na kupnie monitora 20-22" a na rynku jest tyle ofert ze nie wiem z czego wybrac; prosilbym o jakas podpowiedz.

cena do 700zl, matowy czy blyszczacy ekran(z tego co slyszlem to blyszczacy meczy oczy)?, bede go uzywal wiekszosci do grania i ogladania filmow, czasem czytania a wiec dobrze by bylo zeby nie nadwyrezal wzroku…

doradzcie plz

Bierz taki LG W2252TQ-PF

Do 700zł to najlepszy monitor.

zależy jak kto woli ale co jak coś błyskotka ma ciekawsze kolory ja bym właśnie taki wybrał

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/pl/pl/ho … 10383.html

http://h10010.www1.hp.com/wwpc/pl/pl/ho … 63836.html

Zdecydowanie polecam ten co podał kolega Vendor43 , w tej cenie to chyba najlepszy.

Sam posiadam LG i bardzo go sobie chwale, zero bad piseli ( jak na razie ), a mam go już rok i kilka mc. Pamiętam jak kupowałem w MM za 900 zł prawie 19 cali :smiley: Ale opłacało się…

Od wyboru do koloru:

Ze strony tej.

Pasta Do Zębów , wydaję mi się że nie umiesz czytać lub nie próbujesz zrozumieć :confused:

Temat:

“Monitor do 700zł” więc nie mam zielonego pojęcia po co podajesz listę (której kopiowanie treści jest zabronione) w której monitory 24’ oraz 26’ są droższe o 300zł niż chce autor.

Wracając do tematu to także podoba mi się ten LG co podał Vendor43. Ładne kolory, dobre kąty widzenia, tani oraz mały pobór prądu [!!

PS. Pasta Do Zębów na przyszłość jak coś polecasz to podaj parę argumentów “dlaczego” ktoś to musi kupić.

Pozdrawiam!

hmm wszystko bylo by ok gdby ten monitor moglbym dostac w podobnej cenie w hiszpani:d (najtanszy znalazlem za 235euro i trzeba czekac 2 tygodnie-.-)

a co powiecie o tym monitorze Samsung SM2032BW 20 calowy(mojej mamie sie nie widzi 22:F) i cena 179 euro. brac samsunga czy za wszelka cene przekonywac starsza ze oprocz tego lg inne sie nie licza?

Wg mnie do 700zł ten LG 22" LCD W2252TQ-PF jest najlepszy

ma dobre opinie użytkowników i ekspertów

ej mam pytanie odnosnie tego LG W2252TQ-PF

jak mam karte graficzna (starego geforce) mx420 czy jakos tak (64mb) agp, to “pojdzie” mi ten monitor czy nie? :smiley:

L33T , pójdzie, ale nie możesz dać na maksa rozdzielczość, bo karta nie wytrzyma, gdyż ma ona przedział do ilu max.

wiem bo u mojego wujka tak się działo, dał na maksa, rozdzielczość, a system zwolnił, wszystko zamieniało się na czarne… Po 1 min. nie dało się pracować…