Monitor do gier do 800zł

Szukam monitora do gier w przedziale 700-800zł. Może być używany.

Póki co podepnę go do laptopa z i5 i hd6770m, ale za rok przejdę na mocniejszego PC’a.

Nie mam dużego biurka stąd wydaje mi się, że 22 cale wystarczą? No chyba, że warto wziąć 24 cale?

Dodam, że raczej gram nocami.

Rozumiem, że matryca musi być TN i 120Hz?

Bardzo proszę o propozycje. :slight_smile:

Polecam Benq GW2255

Zobacz Philips 237E4QSD IPS http://www.ceneo.pl/22504263

Matryce TN mają bardzo niską jakość obrazu i kąty widzenia. 120Hz to raczej nie ta półka cenowa.

Zwiększyłem budżet do 800zł, jednak do 500zł to nie ma nic ciekawego…

W takim razie popatrz na:

Dell U2212HM,

LG M2252D-PZ,

BenQ GW2450HM, (matryca VA)

A może: BenQ GW2460HM

ma mniejszy czas reakcji i chyba lepszą matryce?

Czas reakcji GtG w obu monitorach to 4ms, a typowy w 2450 to 12ms (w 2460 producent nie podał typowego czasu reakcji).

Jeśli monitor do grania, to zdecydowanie 24’ - dużo przyjemniej się na takim gra i ogląda filmy :slight_smile:

Ciężko powiedzieć co polecać skoro nie ma się styczności na co dzień z różnymi monitorami.

Ja od 3 lat posiadam ledowy, monitor BENQ 24’’ V2410eco (http://www.benq.com/product/monitor/v2410/) i od 3 lat działa bezawaryjnie.

Posiada kilka różnych gotowych trybów obrazu, a jeśli któryś nie podpasuje to można sobie zmienić wg własnego uznania, bo ma rozbudowany panel obrazu. Mój monitor ma matową matrycę i powiem szczerze, że to fantastyczna sprawa bo nic się nie odbija na niej. Monitor nie jest już w sprzedaży, ale jeśli inne modele benq działają jak mój, to jako firmę mogę polecić.

Myślę, że jakikolwiek w tym przedziale cenowym kupisz monitor, powinieneś być zadowolony, bo dopóki nie będziesz miał 2 monitorów koło siebie, to nie będziesz dostrzegał pewnych drobnych detali.

Aczkolwiek wydaje mi się, że bez sensu dopłacać do monitora, który ma wbudowane głośniki, kamerkę czy inne gadżety.

Racja, 24 będzie chyba bardziej przyszlosciowy:) na głośniki w ogóle nie zwracam uwagi

,dzięki za długą odpowiedź!:slight_smile: