Monitor do ok. 400 zł

Szukam jakiegoś podstawowego monitora (nie musi mieć 144 Hz itd.), ale z w miarę dobrym odwzorowaniem kolorów - do ok. 400 zł, im taniej tym lepiej. :grinning: Coś w stylu 22’-24’ i co najmniej Full HD (1920x1080). Mogą być używane/poleasingowe.

Znalazłem takie coś, czy on jest warty tej ceny? Odwzorowanie ma na poziomie NTSC 72%, 94% sRGB.

I teraz pytanie - czy nie lepiej będzie wziąć takiego LG nowego? Niby nowy, ale podejrzanie tani, gdzie jest haczyk? Na pewno ten biznesowy HP będzie miał lepsze materiały obudowy, nie?

Na koniec - wydaje mi się, czy ceny monitorów są teraz dosyć wysokie? Myślałem, że będzie się dało znaleźć używany IPS Full HD za 200-300 zł.

Ja znalazłem świetny używany monitor Eizo z IPS za 300zł, ale tylko fartem bo miała być potrzaskana obudowa (lotto mi to było), a przyjechał z ledwie zagiętą ramką, a w takim stanie są za ponad 500zł :smiley:

Nowe 24 są w takiej cenie, ot budżetowy model, ale matrycę, jak planujesz grać w strzelanki, to ma lepszą 75 vs standardowe 60. :wink:

Poza tym LG, wydaje mi się, że ciekawy jest ten Acer. Z kodem szkola jest trochę taniej