Monitor do pracy biurowej do 700 zł

Cześć,

Potrzebuje pomocy w wyborze monitora ok 24 - 25 cali głównie zastosowania

  • przeglądanie internetu stron www, etc
  • praca z tekstem (tworzenie dokumentów i pism w wordzie, exelu, )
  • obsługa skrzynki pocztowej (outlook) gmail
  • oglądanie filmów yt i platformy VOD

Monitor na chwilę obecną będzie podłączony do wysłużonego ale wciąż dobrze działającego acera 5820TG. Ale w niedługim czasie dosłownie kilka tygodni planuje zakup ultrabooka, którego będę chciał podłączyć do zakupionego nowego monitora :blush: dodam, że w gry nie gram praktycznie w ogóle :slight_smile:

z góry dzięki wszystkim za propozycję

Wg mnie ciężko będzie o lepszy.

Prosi się aż o monitor z wyższą rozdzielczością. :slight_smile: Tekst będzie ostrzejszy, więcej zmieści się na ekranie no i filmy będą lepiej wyglądać. :slight_smile: Jednak będzie on nieco ponad budżetem, bo za 800 zł:

Dzieki za propozycje. A co powiecie o tym modelu?

Zastanawia mnie właśnie czy IPS to dobry wybór jak do pracy biurowej.

Ja też chcę taki zakres obowiązków w pracy :smiley:


Monitor natomiast zaproponuję większy niż planujesz, bo nie ma za dużych monitorów jeśli chce się używać tylko jednego :wink: Wystarczy że będziesz potrzebował napisać coś na podstawie kilku maili i jeśli nie porozstawiasz okien obok siebie to się zaklikasz na śmierć i nie będziesz miał czasu na oglądanie filmów :smiley:

Benq z matrycą VA 28 cali w budżecie


ale jak możesz dołożyć 60 zł to Benq AMVA+ 27 cali :wink:

haha,

Filmy będą oglądane w czasie wolnym od pracy. Ale fajną propozycję podałeś. Zainteresował mnie ten model BenQ EW2775ZH w Morele.net :slight_smile: chyba go zakupie :stuck_out_tongue: