Monitor dziala lecz nie wyswietla obrazu

Witam
Wymienialem przed chwila zasilacz poniewaz stary padl i po podlaczeniu wszystkiego komputer dziala lecz monitor nie pokazuje obrazu a rowniez jest sprawny. Ma ktos jakiś pomysl? Czytalem o tym troche i narazie czekam az bios sie zresetuje :stuck_out_tongue:

Jak zasilacz padł to z jakiegoś powodu, ja tak miałem że komputer odpalił ale nie podawał zasilania na kartę. Jedynym sposobem było wyłączenie sprzętu z zasilania na 5 minut. Winny oczywiście był zasilacz choć koleś z serwisu uczepił się płyty głównej. Ja bym sprawdził czy zasilacz ma adekwatną moc żeby zasilić cały zestaw.

Podpialem inny zasilacz i wszystko dziala pieknie tylko ze musialem wymienic rowniez karte graficzna poniewaz nie mioglem podpiac tego zasilacza do karty graficznej wiec musze kupic nowy… polecasz cos tak ~ 150zł 4x4 złacze zeby bylo do karty graficznej radeon 7800 hd :stuck_out_tongue:

Za 150 zl to że tak powiem bierz co popadnie, jakbyś chciał wydać że 3 razy tylko to można coś szukać i wybrzydzać.

potrzebuje taki narazie na pare miesiecy nwm 2-3 max wiec sadze ze za 150 zl taki wytrzyma tyle :stuck_out_tongue: potem zaczne upgrade’owac podzespoly :smiley: