Monitor FULL HD, D-SUB

Witam!

Dręczy mnie jedna sprawa, na allegro znalazłem monitor Full HD, ale tylko ze złączem D-SUB. Pytanie, czy jest ono w stanie ( złącze ) obsłużyć rozdzielczość 1920 x 1080 ?

Link: http://allegro.pl/item628957554_lcd_ben … sy_ss.html

tak obsłuży, sygnał jest analogowy, w nowszych konstrukcjach monitorów wielkiej różnicy nie widać.

Obsłuży, ale obraz na d-sub może już nie być zadowalającej jakości.

Lepiej trochę dołożyć i brać pewniaka z DVI LG W2261V-PF

No nie mam za bardzo możliwości kupywać inny i droszy model monitora.

A jak z tą jakością? Strasznie tak?

Z doświadczenia wiem, że D-Sub jest gorsza jakość, szczególnie przy wyższych rozdzielczościach.

Rób jak uważasz.

D-Sub to już mocno przestarzały standard, a monitor kupuje się z reguły na dłuższy okres czasu, więc IMO warto dołożyć.

No niby warto albo zrezygnuje z full hd bo biore na raty z komputerem to mam napieta kwote do wydania a z wydajnosci kompa nie zrezygnujd

No nie będę cię już namawiał, ale tylko uprzedzę :wink:

Monitor jest równie ważny jak skrzynka. Przecież korzystając z komputera prawie cały czas patrzysz na monitor :wink:

Mam ten monitor z pierwszego posta i mogę go spokojnie polecić. Obraz po analogu wygląda w nim lepiej niż w niektórych monitorach po DVI.

Dzieki skoro dziala pieknie to go biore

ten monitor jest na prawdę super też mam taki tylko że ja zapłaciłem 450zł :smiley: kupowałem go jakieś 6-8 miesięcy temu :slight_smile: