Monitor full hd do ps4 pro

Witam sprawa jest prosta mógłbym mi ktoś doradzić jaki monitor full hd 27 28 cali do 1000 (max 1200) zł moglibyście mi polecić? Tylko błagam nie mówcie mi że do ps4 pro to tylko 4k bo nie chodzi mi o rozdzielczość tylko wydajność zastanawiałem się nad https://www.ceneo.pl/43603769;pla?se=GbURRsztAQBg-jgvnP8X2KU3m_HZ5_bB&gclid=EAIaIQobChMIit3WyevP3gIVismyCh34SQbxEAQYASABEgLMo_D_BwE# co sądzicie?

Sprawdzałeś, czy jara Cię w ogóle idea krzywego monitora? :wink: Czy chcesz taki bo są modne? :stuck_out_tongue:

Audio odprowadzasz z konsoli bezpośrednio optycznym kablem, czy potrzebujesz monitora z głośnikami? Czy wystarczy Ci wyjście w monitorze na zewnętrzne głośniki? Ja właśnie w swoim monitorze głośników nie mam, ale mam wyjście na słuchawki/głośniki, także mam na raz podpięte głośniki pod PC i konsolę przez monitor. :slight_smile:

Jeśli monitor to rozważ zakup m.in:
-Acer Nitro VG270BMIIX
-Philips 272B8QJEB/00
-Acer H277HSMIDX

PS: Nie lepiej TV zakupić ?

IMO nie. :stuck_out_tongue: Monitory często jednak mają lepsze matryce i też przede wszystkim, z mniejszym opóźnieniem. Jeżeli autorowi nie potrzebny jest większy ekran, to też jak najbardziej jestem za monitorem. Osobiście gram na PS4 na swoim monitorze, mimo że obok wtedy wisi telewizor 47".

Idea krzywego monitora akurat mi się podoba głośniki mi akurat nie potrzebne są takie opcjonalne chociaż czasem się przydadzą po zazwyczaj bym grał na słuchawkach podłączonych do pada

Właśnie nie dokońca bo zbyt dobrego telewizora w tej cenie nie kupię a też nie mialbym gdzie zmieścić dzięki za odpowiedź :blush:

Jak Ci się podoba pomysł z zakrzywionym monitorem to może Samsung LC27F591FDUXEN
https://www.sferis.pl/monitor-gamingowy-samsung-27-lc27f591fduxen-va-fullhd-1920x1080-curved-50-60hz-p408041

Kwestia zakrzywionego monitora jest dosyć sporna :wink: Niby to popularne, a z drugiej strony to nie wiem czy każdemu się to spodoba. Jak nie widziałeś takiego monitora fizycznie to lepiej sprawdzić jak się czujesz z takim sprzętem.

Autor napisał, że “mu się podoba”. Także skoro się podoba…nie ma co rozmyślać. :stuck_out_tongue: