Monitor gateway fhd2400 wylacza sie samodzielnie

witam

Zakupilem w styczniu monitor gateway fhd2400 po miesiacu zaczal sie dziwnie zachowywac, a konkretnie sam wlacza sie i wylacza i tak w kolko co jakis czas, obojetnie czy komputer jest wlaczony czy tez nie, oraz obojetnie jak go podlacze, hdmi,vga,dvi a takze bez kabla. Da sie go chwilowo naprawic lekko pukujac w obudowe za menu, lub kombinowac z odlaczaniem kabla zasilajacego. jednak Jest to dosc irytujace jak kilka/kilkanascie razy dziennie musze to robic, a na noc odlaczac go z sieci, poniewaz potrafi sie sam wlaczyc w srodku nocy. Sprawa bylaby prosta gdybym mogl odeslac go do serwisu, lecz niestesty jest to moje narzedzie pracy nie i moge tego zrobic, to raz a dwa monitor jednak dziala i boje sie ze odesla mi go z powrotem. Zastanawiam sie co moze byc przyczyna takiego dziwnego zachowania, bo jezeli cos po prostu nie styka, to wezme go do jakiegos serwisu gdzie zrobiliby mi to od reki. Aha musze dodac ze dotykowe menu dziwnie sie zachowuje, bo czasami niereaguje, a czasami mozna go wylaczyc innym guzikiem niz tym przeznaczonym do wylaczania, a czasami dziala dobrze. Swoja droga zastanawiam sie czy nie powinienem isc raczej z tym monitorem do egzorcysty zamiast do serwisu:P

bardzo licze na jakies wskazowki i z gory dziekuje za pomoc

idź do serwisu :wink: