Monitor IPS H-IPS VA 24-27"

Witam wszystkich.

Poszukuje monitora IPS H-IPS VA 24-27" i mam straszny dylemat jestem raczej laikiem w tym temacie i nie wiem co wybrac.Przeznaczenie monitora internet gry ,photoshop.Cena 2000 max 2500 zl

Zainteresowakl mnie LG Flatron TM2792S ze wzgledu ze na wbudowany tuner TV

Dell u2713 lub 2711 , HP ZR2740 ale tu juz to 12 ms i do gier raczen nie bardzo , no i Asus PB278Q ale o tym ostatnim czytalem o slabym wykonczeniu niedopracowaniu.

Wazne zeby tez nie dawal po oczach wieczorem (ostrosc)

Co byscie polecili w tym przedziale cenowym co sadzicie o tych modelach co podalem ?

Znalazlem riverr o asus i porownanie z innymi ale niestety nie znam angielskiego :frowning:

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/asus_pb278q.htm

Enyłej, będę się przyglądał temu tematowi, bo też się zastanawiam nad zmianą monitora na jakiegoś ips’a. Jedyne co brałem pod uwagę (na teraz) to Asus PA246Q ew. Dell U2410

Widze ze w temacie nic sie nie dzieje.

Zdecydowalem sie jednak na Dell u2713

Pierwsze wrazenie bardzo pozytywne tymbardziej po przesiadce z Samsunga T220 jakos obrazu odwzorowanie kolorow jest nieporownywalne,jakosc obrazu poprostu jak marzenie.

Bardzo przyjemna konfiguracja ,dobrze pomyslane i usytuowane menu i przyciski.Jakosc wykonania na najwyzszym poziomie.Fajnie przemyslana zmiana ostrosci w zaleznosc od uzywanej aplikacji,szkoda tylko ze slabo rozbudowana.Nie zucaja sie w oczy typowe niedociagniecia IPS-a jezeli chodzi o czern,wszystko jest bardzo dobrze podswietlone.

Porownywalem ten monitor z Asus PB278Q i HP ZR2740 ,porownywalem je jednoczesnie i z tych 3 zdecydowalem sie na Dell-a.