Monitor IPS H-IPS VA 24-27"

(Forumkonto) #1

Witam wszystkich.

Poszukuje monitora IPS H-IPS VA 24-27" i mam straszny dylemat jestem raczej laikiem w tym temacie i nie wiem co wybrac.Przeznaczenie monitora internet gry ,photoshop.Cena 2000 max 2500 zl

Zainteresowakl mnie LG Flatron TM2792S ze wzgledu ze na wbudowany tuner TV

Dell u2713 lub 2711 , HP ZR2740 ale tu juz to 12 ms i do gier raczen nie bardzo , no i Asus PB278Q ale o tym ostatnim czytalem o slabym wykonczeniu niedopracowaniu.

Wazne zeby tez nie dawal po oczach wieczorem (ostrosc)

Co byscie polecili w tym przedziale cenowym co sadzicie o tych modelach co podalem ?

Znalazlem riverr o asus i porownanie z innymi ale niestety nie znam angielskiego :frowning:

http://www.tftcentral.co.uk/reviews/asus_pb278q.htm

(_abrakadabra_) #2

Enyłej, będę się przyglądał temu tematowi, bo też się zastanawiam nad zmianą monitora na jakiegoś ips’a. Jedyne co brałem pod uwagę (na teraz) to Asus PA246Q ew. Dell U2410

(Forumkonto) #3

Widze ze w temacie nic sie nie dzieje.

Zdecydowalem sie jednak na Dell u2713

Pierwsze wrazenie bardzo pozytywne tymbardziej po przesiadce z Samsunga T220 jakos obrazu odwzorowanie kolorow jest nieporownywalne,jakosc obrazu poprostu jak marzenie.

Bardzo przyjemna konfiguracja ,dobrze pomyslane i usytuowane menu i przyciski.Jakosc wykonania na najwyzszym poziomie.Fajnie przemyslana zmiana ostrosci w zaleznosc od uzywanej aplikacji,szkoda tylko ze slabo rozbudowana.Nie zucaja sie w oczy typowe niedociagniecia IPS-a jezeli chodzi o czern,wszystko jest bardzo dobrze podswietlone.

Porownywalem ten monitor z Asus PB278Q i HP ZR2740 ,porownywalem je jednoczesnie i z tych 3 zdecydowalem sie na Dell-a.