Monitor LCD 19" - 20" z pivot do 1000zl

Witam,

tak jak w temacie, czyli szukam monitora LCD do 1000zł (im tańszy tym lepiej).

Cechy które mnie interesują to:

-20" lub 19"

-funkcja pivot

-regulacja położenia monitora (żeby można było go regulować do dołu lub góry)

-przy 20" raczej panorama

-dobre parametry techniczne (brak smużenia, znośne kolory) [oczywiście wszystko w stosunku cena/jakość bo wiadomo ze w tej cenie nie będzie to szczyt techniki]

-możliwość regulacji wyświetlanego obrazu (kolory, kontrast, jasność)

-niska awaryjność lub korzystne warunki gwarancji (z tego co wiem takie ma LG i iiyama)

Przejrzałem wiele wątków, lecz nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. Im więcej przeczytałem opinii, tym większa trudność w wyborze.

Proszę o sprecyzowanie, dlaczego dany monitor jest godny polecenia (NIE interesują mnie komentarze typu “weź samsunga, bo nie lubię LG”).

za te hajsiwo :

http://allegro.pl/item319574474_s_pva_g … 36_fv.html

aczkolwiek radzę poszukać sprzedawcy w swoim mieście i obejrzeć monitor w akcji ;-).

monitor ciekawy, jednak nie znam tej firmy [dobra firma czy tzw. tanie bajery?]. Po drugie cena 1200zl, ten z linka jest za 1000zl ponieważ jest powystawowy. Nie mam pewności, czy opłaca się ryzykować na takie monitory.

Ewentualnie czy opłaca się dopłacać te 200zl na ten monitor.

Ma matryce s-pva, czy mozna na nim zauwazyc smuzenie? (z tego co slyszalem to te matryce maja taka tendencje)

Mam też zastrzeżenia co do kupowania monitorów na allegro, z tego co czytalem to czesto trafia sie na badpiksele, a odsylka do sprzedawcy na allegro to dodatkowe koszty.

Interesowaly, by mnie monitory z ofert na stronie http://www.alsen.pl poniewaz taki sklep mam u siebie w miescie, dlatego nie będzie problemów z dostarczeniem na gwarancję.

to już nie mój problem ja znam ;-).

oby był za szkłem, tej klasy monitor kosztuje 2 tyś :slight_smile:

są inne - z tym samym produktem aukcje , możesz skontaktować się z innym kupującym który jest już posiadaczem w tej sprawie.

brednie…

jeżeli niezgodny z opisem , sprzedawca zataił iż ma jakieś wady (bad pixele itp) o których nie napisał wysyłasz na jego koszt.

w tej cenie kupisz 20/22 na słabej matrycy TN.