Monitor LCD do 400 zł

Witam,

Chciałbym zakupić sobie monitor LCD do 400 zł.

Może jeden z tych?

http://www.allegro.pl/item244703256_17_ … 379zl.html

http://www.allegro.pl/item243288640_17_ … sztyn.html

Z góry dziękuje za odpowiedz!

Pozdrawiam!

Chcesz wzrok stracić? Na monitorze nie wolno oszczędzać! Lepiej pozostań przy starym CRT lub kup sobie lepszy. Ale jak koniecznie chcesz kupować to uzbieraj do minimum 800zł i jakiś dobry model LG.

Zgadzam się z kolegą FXJ. Sam kupiłem tani monitor LCD i tego żałuję. Obraz niewyraźny, litery rozmazane, trzeba mocno wytężać wzrok i oczy szybko się męczą. Lepiej dołożyć te 200-300 zł i być zadowolonym z zakupu niż pluć sobie w brodę, że wyrzuciło się pieniądze w błoto.

Mam 700 zł, jaki monitor kupić?

http://www.komputronik.pl/Monitory_LCD/ … ,id,41645/

jak monitor lcd to tylko Samsunga! :slight_smile:

Bo?

bo sam mam i polecam :mrgreen: po za tym czas reakcji plamki 2 ms :spoko:

Złączono Posta : 19.09.2007 (Sro) 16:07

i maja ładne obudowy :wink:

Mi smakują frytki z musztardą - polecam…

Nie zawsze, to co się posiada jest warte polecenia, ponieważ może być coś lepszego w tym zakresie cenowym…

Pic na wodę, tak na prawdę, to ten monitor nie ma tak krótkiego czasu reakcji. To jest chwyt marketingowy.

Ta… Jakby to był chwyt marketingowy i jakby sie ktoś skapował to by mieli takie zwroty że szok po za tym są takie vortale które testują różne podzespoły wychodzące na rynek więc wątpie żeby ktos próbował kogoś oszukać. Poważne firmy liczące się z klientem raczej nie pozwoliłyby by sobie ani sklepom sprzedającym podzespoły części, na tak perfidne oszukiwanie klienta.

Ta… a 2 ms działa tak samo jak 8 ms :stuck_out_tongue:

LG też poważna firma a w monitorach z 2 ms smuży obraz jak by było 15 ms albo lepiej :stuck_out_tongue:

LG? buhahahah jakby mi dali to bym chyba nie wziął :mrgreen:

Nie wziąłbyś, bo uważasz, że Samsung, którego posiada jest najlepszy na świecie… Przynajmniej tak można wywnioskować z Twojego toku myślenia. Widać też, że nie znasz się za dobrze na sprzęcie.

LG L1919S jest godny polecenia, lepszy od tego samsunga. Kontrast 1400:1 :slight_smile:

to zamiast gadać kto sie lepiej zna to sam cos poleć a nie tylko gaadasz że źle doradzam… skoro jestes taki mądry to przekazuje pałeczke!

żeby ją przekazać trzeba najpier mieć ją :?

Nie doradzę żadnego LCD za 400zł. Dlaczego? A bo sie nie opłaca, to wywalanie kasy w błoto. Lepiej jest dołożyć kasę i kupić coś porządniejszego lub kupić jakiegoś CRT.

Za 700zł również nie dostaniesz nić ciekawego. Można kupić średniej klasy monitor na matrycy TN, np: LG L1919S, BenQ FP73GS. Można też dołożyć do Samsunga 931BW, bo pomimo, że jest na matrycy TN, to jakość obrazu jest dobra. Fakt faktem, że nie jest to w prawdzie 2ms, ale jest to GTG.

to się naucz czytać bo kolega napisał że może wydać 700 zł :-x

Złączono Posta : 19.09.2007 (Sro) 20:27

skoro pierwszy zaproponowałem to chyba ja miałem nie? :slight_smile:

Ty też naucz się czytać

jeśli kolega wymaga najwyższej jakości obrazu to przyznam ci racje ale skoro mówi że może wydać 400 a potem ze 700 zł to chyba mu zależy nie?

Ktoś tu najwyraźniej faworyzuje Samsunga? Tylko czemu? Czyżby ktoś chciał zwiększyć ilość sprzedawanych sztuk w sklepie czy też na linii :D? Na razie LG ma najlepszą cene do jakości obrazu. PS: od ponad 7 lat mam SyncMastera 750s Samsunga… koniec pytań :smiley:

Oblekaj ceneo – i dobierz sobie pozostałe parametry; max :wink:

Kolega to sam nie wie czego chce :wink:

Albo CRT: iiyama, reszta.