Monitor LCD do 600zł

Witam wszystkich informatyków! Chciałem Was zapytac jaki polecacie możliwie najlepszy monitor LCD max. do 600zł. Monitor ma być przeznaczony głownie do korzystania z internetu, pisania prac naukowych, ( ewentualnie czasami filmy), na pewno nie będzie służył do gier. Nie mam pojęcia jaki monitor wybrac. Zastanawiałem się nad wielkością 21’. Ale chciałbym żeby monitor który zakupię uszkadzał wzrok ale to jak w najmniejszym stopniu. Nie wiem czy jest to możliwe za taką sumę (tj. 600zł) jaką przeznaczyłem, ale chciałbym poznac waszą opinię. Bardzo proszę o RADĘ.

P.S. Skorzystałem z wyszukiwarki która jest na forum, jednak nie znalazłem tematu, który poruszałby tą samą kwestię.

Serdecznie pozdrawiam! :slight_smile:

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat … s_id=18597

Ten monitor powinien nie “psuc” wzroku w porównaniu z CRT 17"?

A czy do xboxa 360 nadawał by się ten benq, za tą cenę? czy moze jednak do gier coś innego? podobno hd w małym monitorze jakoś źle wpływa dla oczu itd.

Czy pod konsolę typowo do gier, w tej cenie była by lepsza propozycja?

Pozdrawiam

to co kolega wyżej…“benki” są dosyć dobre, możesz sie również rozejrzeć za LG lub samsung, również dobre monitory, a co do twojego drugiego pytania, monitory lcd mniej męczą wzrok co za tym idzie mniej “psują” ale nigdy nie będzie tak że nie będą psuły w ogóle…

Tak wiem, to oczywiste, że zawsze psują, ale chciałem to sprowadzic do mozliwego minimum. Czyli radzicie zakupic monitor wymieniony przez użytkownika Sturmgewehr 44?

22 calowe lcd z fullhd nie wiem czy za to cene jest cos o tych samych parametrach, ale czy to nie pic?

tak troche dziwne, troche mało się znam, głownie zalezy mi na jakości obrazu odbieranego z ixa.

http://www.agito.pl/monitory-lcd/lg-20- … tml?cid=54

A może coś takiego? ;>

w sumie to wsm ma racje… troszkę ciężko teraz dostać taki “wypasiony” monitor za taką cene…

chwila , bo wsm potrzebuje nieco inny monitor niż ja ponieważ ma mu służyc do czegos innego, tak więc niech poszuka na forum bo ten wątek był już poruszany.