Monitor LCD do 800 zł

Witam, szukam monitora do 800 zł ale żeby nie było za łatwo mam niestety trochę wymagań. Po pierwsze musi być bardzo matowy im bardziej mat tym lepiej żadne pół matowe matryce itd. , matowe muszą być też ramki z przodu bo niematowe powierzchnie mnie doprowadzają do szału jak się coś odbija. Po drugie musi mieć clicker free i redukcje światła niebieskiego, musi mieć dość dobre kolory, kąty widzenia nie są dla mnie aż tak ważne, po 3 nie może smużyć w grach także bez ghostingu. Myślałem o benq EW 2440L ale niestety jak czytałem smuży w grach, matryce tn mają dla mnie za słabe kolory , myslałem  też o takim ips Samsung LS24E390HL z podobno 4 ms czasem reakcji matrycy lecz niestety ma ramki z przodu niematowe. Podobnie LG 24MP55HQ-P przy oglądaniu filmików z nim jego matryca wydaje mi się niematowa… Już naprawdę nie wiem co mam kupić, doradźcie coś, jeśli naprawdę będzie to tego wymagało mogę coś dorzucić powiedzmy do 1000 zł, zależy mi na zdrowym dla oczu monitorze a i jego wymiary to najlepsze by było 22,23 cale ale niestety dziś ciężko kupić ten rozmiar to mogą też być 24.