Monitor lcd do 880zl

Mój kumpel poszukuje monitora do 880zł lcd do gier z góry dzięki za propozycje

benq fp93gp

mój kumpel będzie dalej pisał w tym temacie jego login to: piter_skoki

nie mam zaufania do firmy benq.

poradźcie mi jakieś dobre modele z innych firm np. samsunga, LG, acera.

czekam na odpowiedź i z góry dzięki.

lepszego monitora w tej cenie (matryca MVA) nie znajdziesz

nie jest to firma z “górnej półki”… raczej nisko-średnia

polecam coś z najwyższej -> http://www.agito.pl/LCD_19_quot_/IIYAMA … tml?bid=39

Także polecam tego Benqa ;] do 1000zł lepszego nie znajdziesz praktycznie wszystkie inne są na matrycach tn a ten jest dużo lepszej mva ;]

chłyt reklamowy :mrgreen:

nie chłyt marketingowy a szczera prawda, żadne TN matrycy MVA nie dorówna…

a tu masz jeszcze fajnego Samsunga -> http://www.sirius.pl/komputery/towar_ce … w_24h.html

a czym różnią się te dwa rodzaje matryc : MVA i TN ??

różnice w jakości wyświetlanego obrazu są w zasadzie niezauważalne, natomiast w matrycach MVA kąt widzenia jest o 10 stopni większy, czyli jeśli masz monitor ustawiony przed sobą, siedzisz przed nim (a nie prawie za nim) różnica jest zupełnie pomijalna.

Generalnie chodzi o to aby Ci wmówić że to jest nowość, którą musisz mieć. W końcu jakoś trzeba poprawić sprzedaż…

Tak naprawdę nowość, o której warto myśleć to nadchodząca technologia OLED.

To dlaczego tej nowości nie mająt e firmy które Ty polecasz … podajcie jakieś argumenty dlaczego nie macie zaufania benq ??

bo nie muszą szukać klientów tymi “nowościami” Iiyama to marka sama w sobie, Mercedes wśród monitorów (obok Eizo). Zresztą nie jest powiedziane, że nie mają w swojej ofercie różnych rozwiązań, ale w podanej cenie te modele są najlepsze.

kilkakrotnie “przejechałem” się na ich produktach.

a co sądzicie o philipsie 190CW8FB i IIYAMA X486S :?: te dwa modele zwórciły moją szczególną uwagę gdyż zależy mi bardzo na tym aby monitor był cały czarny.

super, dobre parametry, za tą cenę nic tylko brać :smiley:

czy monitory z wejsciem analogowym różniąsię bardzo jakością wyświetlanego obrazu w porównaniu z monitorami ze złączem cyfrowym :?: pytam się gdyż philips którego mam na oku nie posiada wejścia cyfrowego :expressionless:

Nie jest to różnica, którą byś zauważył.

a może może ktoś podać link do testu tego monita bo mnie zaciekawił

widział ktoś z was może tego philipsa 190CW8FB? jak tak to niech napisze jak sie sprawuje i czy warto go kupić. bo nie mogę w necie znaleźć żadnych informacji o nim i w żadnych sklepie go nie widziałem.

i co sądzicie o Acer AL1917L?? byłby to lepszy wybór od tego philipsa?? czy lepiej jednak wziąć philipsa??