Monitor LCD do gier - 1000zł

Jeśli to matryca MVA/PVA i jest większy niż 19’’ cali to jak najbardziej się opłaca.

Są jakieś DELL E228WFP(tego widziałem na allegro za niecały tysiąc opłaca się?) i 2007WFP(~400euro)

Czy dostaniesz 20-24" pva itp za 1000-1100zł? Nie

A czy ja mówiłem że są? NIE!! Mówiłem jedynie że jest różnica w jakości obrazu pomiędzy TN a S-PVA, że warto dopłacić. Więc kto ma problem z czytaniem. Autor wyraźnie mówi, że dla niego znaczenia ma jakość obrazu więc woli monitor 19 cali nam matrycy S-PVA czy jej podobnej niż 22 cale na TN. Więc kto tu jest oderwany od rzeczywistości. Powtarzam to co mówi autor lepsze jest dla niego mniejszy ale oferujący lepszej jakości obraz monitor. Więc dlatego piszę o matrycach oferujących lepszą jakość obrazu.

W jaki sposób unosisz się pychą? A mianowicie wyzywając mnie od żółtodziobów, dzieci i zupełnie mnie nie znając rozgłaszasz że nie mam elementarnej wiedzy chociarz niemożesz mieć o tym pojęcia, bo poprostu mnie nie znasz.

Nazywasz unoszenie się pychą to że piszę fakty. Jesteś dzieciakiem bo dorosły człowiek spokojnie czyta i analizuje ty tego nie robisz. Nie potrafisz przyznać się do błędu - “Temat TN vs PVA (itp) powinien być od dawna zamknięty, są już tyle lat na rynku że oczywistym jest fakt iż gdyby były rzeczywiście dużo lepsze to wyparłyby TN’y z rynku, ponieważ tak się nie stało, to jakiekolwiek względem ich uprzedzenia są bezpodstawne…” dorosły człowiek wie że na naszym runku liczy sie głównie cena, ty tego nie wiesz. Jesteś dzieckiem, oniemiony widokiem ściany monitorów na TN jesteś nimi olśniony - dorosły i dojrzały człowiek z przymrużeniem oka patrzy ta tego typu tanie chwyty marketingowe.

Masz niską wiedzę bo nie wiesz jaką jakość obrazu oferują monitory CRT na wspomnianych wyżej kineskopach. Twierdzisz że dla grafików liczy się kartka i skaner jest to prymitywne uproszczenie. “Jeszcze jedno - odniesienia do monitorów dla grafików zostaw dla siebie bo to nigdy nie jest w żaden sposób miarodajne”- kolejny przykład niewiedzy a słyszałeś o monitorach japońskiej form “EIZO”. Firma ta oferuje monitory bardzo drogie ale w zamian dostajesz wysoką jakość wykonania jak i obrazu. Równie dobrze możesz powiedzieć że nie ma zestawów audio dla audiofilów. Kompromitacja na całej linii. Więc jak to cię znam, oczywiście, że znam twoja wiedzę na omawiany temat - wykazując się brakiem podstawowej wiedzy, dojrzałości i twym olśnieniem na widok monitorów mogę powiedzieć że jesteś dzieciakiem i żółtodziobem. Żebyś znowu bezdpostawnie mi nie zarzucał pychy - moja wiedza na ten temat jest ograniczona ale w pełni dająca mi pewność iż wypisujesz bzdury. Masz na tyle nie zachwianą pewność siebie- nie potrafisz przyznać się do błędu, zarzucając błędy innym iż aż nadto jest widoczne że jesteś jeszcze mało dojrzałym człowiekiem który jeszcze nie dostał po tyłku - kolejna oznaka twojej niedojrzałości.

Dodatkowo po co dajesz przykłady crt’ków które są praktycznie niedostępne w temacie o relatywnie niedrogich monitorach lcd? Owszem monitory CRT są dostępne choć w przeważającej mierze używane. Monitor za 1000 nie jest relatywnie niedrogi to średnia półka, relatywnie nie drogi to monitor za 700-800 zł. Podałem przykład monitorów CRT iż oferują wyższą jakość obrazu (odwzorowanie barw, ale też smużenie) od LCD to tyczy sie przede wszystkim tych tańszych monitorów LCD.

jeśli chcesz żeby ktoś brał cie na poważnie to nie pisz “różne kwiatki” tylko je wskaż i popraw, w innym wypadku to puste nic nie wnoszące słowa. -patrz mój post z wczoraj godz. 13:47 i 16:48, patrz post Scorpio również z wczoraj godz. 15:35. Mało ci, nie masz po kolei podanych przykładów twoich wypisanych głupot? Masz ale rżnąc głupka udajesz, że nie widzisz lub nie chcesz zauważyć. Bredzisz coś oderwaniu od rzeczywistości, nierozumienia czytanego tekstu prze zemnie, że pisze bdury ,śmieszne i żenujące jest to, że mi przypisujesz swoje cechy charakterystyczne.