MONITOR LG FLATRON F700b


(Tony321) #1

Czy wie ktos moze czy jest w nim taka opcja co by ekran rozszezyła idealnie do krawedzi? Mam takie czarne odstepy i to jest denerwojace ... tak tak wiem ze ktos pwoie zebym pogrzebal w opcjach monitora ale to juz przerabiałem i tyle tego ze teraz to juz naprawde nie umiem dojsc zeby było idealnie prosto. Moze jest jakis program co zrobi to za mnie? Prosze o odpowiedz.

2 problem to co jakis czas jak klikne naprzyklad prawym klawiszem myszy na pulpit to ekran sie pulpit sie rozszezy i za chwile sie skurczy. Załuzmy za najpierw jest 1 cm od krawedzi monitora a jak nacisne ppm to kurczy sie do 5 mm . plz pomocy


(Mmario137) #2

Też mam ten monitor i mam identyczne problemy.

Niestety nic się nie da zrobić.Taki już ten monitor jest. :frowning:


(lazikar) #3

Rozmagnesuj go.

Mam ten monitor i jakos nic mnie nie denerwuje.

Przeprowadzka.


(Mmario137) #4

Rozmagnesowanie nic tu nie pomoże.

:frowning:


(lazikar) #5

Jestes pewien.

Może macie blisko niego głosniki lub cokolwiek co wytwarza pole magnetyczne???


(Mmario137) #6

u mnie nic rozmagnesowanie nie pomaga i nie mam żadnych głośnikow blsko monitora


(Zbych ) #7

no to co pomoże?? , jakieś dziwne twoje domniemanie , tekie sugestie to raczej wskazuje na nabijanie postów

Jak juz go tak rozrególowałeś ze teraz niewiadomo czego sie złapać to przywróć go do ustawień fabrycznych , jak to zrobić masz opisane w instrukcjii , jak jej nie masz pobierz ze strony LG , rególacje tego modelu należy przeprowadzić po około 30 min od załączenia ( długo sie rozgrzewa) mam ten monitor , miałem na początku troche też problemów z jego prawidłową rególacją ale udało sie i jest ok , z tym rozszeżaniem przy zmianie okień to żeczywiście troche wkurzające ale jak monitor sie rozgrzeje to juz jest ok i nie zmienia sie wielkość.


(Admin) #8

Na to nic nie pomoże.Też mam ten monitor i też mam ten problem.Z początku myślałem,że się popsuł i oddałem do serwisu LG.Nic się nie da z tym zrobić.


(Molesinski) #9

mam taki sam monitor zainstalowałem do niego sterownik z płyty (pokazuje mi ze mam wyższy model pewnie jakis bład)

troche posiedziałem nad ustawieniam ,nie powiem zeby było idealnie ale trzeba sie dobrze przyjżec aby zwichrowanie krawedzi było widoczne

-a biegunka ???