Monitor lg flatron W2234S dalej miga!

Wiem że się powtarzam ale mój poprzedni taki sam wątek znajduje się gdzieś na 100 str. i wątpię aby ktoś specjalnie go szukał. Wracając do problemu, jak w temacie, monitor miga dalej, ale teraz jestem już pewien że to wina monitora, ponieważ podłączyłem go do innego komputera i dalej migał. Oraz, monitor w miarę upływu czasu mocniej miga. Czy to nie jest wina tego że może być on w środku zakurzony? Bo mam go nie długo do serwisu oddać ale za bardzo nie wiem czy z powodu kurzu warto.

A jaki to monitor? LCD czy kineskop? Podłączałeś go przez ten sam kabel czy inny? Ja kiedyś też miałem problem z monitorem, pojedyncze piksele mu migały, wymieniłem kabel i było po wszystkim.

Może spróbuj go przedmuchać.

Jeśli to kineskop to nie warto go oddawać do naprawy. W serwisie w moim mieście takie monitorki chodzą po 30 zł za sztukę. Jeśli LCD to musisz zdecydować czy nie lepiej kupić nowy. Ja osobiście wole naprawiać stary sprzęt niż kupować nowy, oczywiście w granicach rozsądku.

Monitor jest LCD i podłączyłem go tym samym kablem, już go do serwisu oddałem.

Dodane 29.07.2011 (Pt) 16:45

Monitor jest LCD i podłączyłem go tym samym kablem, już go do serwisu oddałem.

Dodane 29.07.2011 (Pt) 16:48

2 taki same komenty, jakby co to mam bo coś net mi szwankuje, wiec mnie o spam nie osądzać :stuck_out_tongue: