Monitor LG L222WS-SN - sterowniki

Witam czy są jakieś sterowniki do tego monitora, najlepiej dla systemu Win7? Pytam, bo na oficjalnej stronie producenta nie ma w ogóle jakichkolwiek, więc jak to jest?

O.o po co Ci sterowniki do monitora ? Swoją drogą sterowniki są do karty graficznej.

Powinny być na płytce dołączonej do monitora. Instalacja ich jest mało intuicyjna. Na stronie producenta do swojego LG też nie znalazłem.

Dodane 22.06.2012 (Pt) 21:38

A chociażby po to aby zainstalować odpowiednie profile kolorów.

Tak, są na płytce, ale tylko XP i Vista, pod Win7 nie chcą się instalować :frowning: Spróbuje się skontaktować z LG, być może dostane jakąś odpowiedź. Jakby ktoś coś wiedział, proszę o kontakt.

Sterowniki instalujesz tak:

PPM na pulpicie z menu wybierasz Rozdzielczość Ekranu następnie Ustawienia zaawansowane. W nowo otwartym oknie wybierasz zakładkę Monitor następnie Właściwości w kolejnym okienku wybierz Sterownik i Aktualizuj sterownik. Następnie wybierz Przeglądaj komputer w poszukiwaniu sterowników - wskaż miejsce (na płytce folder ze sterownikami dla MS Vista). Sterowniki powinny się zainstalować :slight_smile:

U mnie sterowniki do Flatrona W2234S działają na Win8

Tak, wiem jak się instaluje te sterowniki :smiley: Niestety mi ich nie wykrywa. Po zapytaniu do LG, dostałem tylko wiadomość, że:

Co jest dziwne, bo przecież jeszcze za czasów XP normalnie instalowały się te sterowniki, a więc jednak zostały po coś stworzone. Swego czasu na stronie LG również te sterowniki istniały, teraz wchodząc niestety ich nie ujrzymy. Dziwne…