Monitor LG L222WS-SN - sterowniki


(Freeq52) #1

Witam czy są jakieś sterowniki do tego monitora, najlepiej dla systemu Win7? Pytam, bo na oficjalnej stronie producenta nie ma w ogóle jakichkolwiek, więc jak to jest?


(Morgrim) #2

O.o po co Ci sterowniki do monitora ? Swoją drogą sterowniki są do karty graficznej.


(Michal Widlak) #3

Powinny być na płytce dołączonej do monitora. Instalacja ich jest mało intuicyjna. Na stronie producenta do swojego LG też nie znalazłem.

Dodane 22.06.2012 (Pt) 21:38

A chociażby po to aby zainstalować odpowiednie profile kolorów.


(Freeq52) #4

Tak, są na płytce, ale tylko XP i Vista, pod Win7 nie chcą się instalować :frowning: Spróbuje się skontaktować z LG, być może dostane jakąś odpowiedź. Jakby ktoś coś wiedział, proszę o kontakt.


(Michal Widlak) #5

Sterowniki instalujesz tak:

PPM na pulpicie z menu wybierasz Rozdzielczość Ekranu następnie Ustawienia zaawansowane. W nowo otwartym oknie wybierasz zakładkę Monitor następnie Właściwości w kolejnym okienku wybierz Sterownik i Aktualizuj sterownik. Następnie wybierz Przeglądaj komputer w poszukiwaniu sterowników - wskaż miejsce (na płytce folder ze sterownikami dla MS Vista). Sterowniki powinny się zainstalować :slight_smile:

U mnie sterowniki do Flatrona W2234S działają na Win8


(Freeq52) #6

Tak, wiem jak się instaluje te sterowniki :smiley: Niestety mi ich nie wykrywa. Po zapytaniu do LG, dostałem tylko wiadomość, że:

Co jest dziwne, bo przecież jeszcze za czasów XP normalnie instalowały się te sterowniki, a więc jednak zostały po coś stworzone. Swego czasu na stronie LG również te sterowniki istniały, teraz wchodząc niestety ich nie ujrzymy. Dziwne…