Monitor LG W2252TQ-PF 22". Wasze opinie


(pasquali) #1

Co sadzicie o tym monitorze. Bo na necie same pozytywy o nim pisza. Czy to mozliwe, ze w sumie nie drogi monitor jest tak dobry? Aha, skad polecalibyscie go kupic?


(Poniaatowski) #2

Ja polecam, sam posiadam LG. Bardzo dobry monitor... Warto wspomnieć, że jeśli ma się jednego bad pixela można oddać :smiley: A w innych tak nie jest... :lol: Po drugie bardzo dobry kontrast oraz czas reakcji... POLECAM :razz:


(Neon1992) #3

http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/ ... omentarze/


(steemm) #4

mam ten monitor dwa tygodnie i jestem zadowolony z zakupu, fakt że na domyślnych ustawieniach nie da się wieczorem patrzeć na monitor, więc sam dojdziesz do tego że trzeba zmniejszyć kontrast i jasnośc, ciekawą funkcją jest przycisk "fun" w którym można zmienić aspekt obrazu z 16:9 na 4:3 i wtedy po bokach obrazu są takie czarne pasy, niebieska dioda w monitorze nie razi po oczach tak więc możesz smiało go brać


(Blotny) #5

Najlepsze w tej cenie co być może.


(Himmak5g) #6

Ja takze polecam. KOlega taki ma. Często całą noc przed nim siedzieliśmy i nic. Oczy nie bolą tylko trzeba go samemu skonfigurować.


(Mastert13) #7

Mój kumpel też ma taki i miał problem z 1:1 przy rozdzielczości 1280x1024 (wyświetlało 1280 x 1050). Poza tym faktycznie super sprzęcik :slight_smile:


(Montreux Drummer) #8

Posiatam takowy monitorek i jestem nim zachwycony, z czystym sumieniem polecam każdemu :slight_smile:


(Tibia Ots00) #9

Tak polecam gorąco ten monitor tylko mam 19cali ale i tak polecam bo to bardzo udany model LG rządzi :lol:


(Krzys92) #10

Mam pytanie do użytkowników tego monitora. Ma ktoś z was go powieszonego? Jeśli tak to w jaki sposób?


(Mastert13) #11

Zwykle do podwieszenia służy zestaw śrubek umieszczanych w specjalnych plastikowych owijkach. Wiercisz dziury w ścianie (byle nie z gazobetonu :expressionless: ) wkręcasz śruby, podpinasz i po sprawie. Taki monitor nie jest szczególnie ciężki i z reguły jest to jedynie kwestia 4 śrub.


(steemm) #12

to sie nazywa kołki rozporowe a do wieszania minitorów i telewizorów lcd kupuje sie specjalne uchwyty :slight_smile:


(impassive) #13

LG to robi dobre napędy optyczne.