Monitor LG W2252TQ-PF 22". Wasze opinie

Co sadzicie o tym monitorze. Bo na necie same pozytywy o nim pisza. Czy to mozliwe, ze w sumie nie drogi monitor jest tak dobry? Aha, skad polecalibyscie go kupic?

Ja polecam, sam posiadam LG. Bardzo dobry monitor… Warto wspomnieć, że jeśli ma się jednego bad pixela można oddać :smiley: A w innych tak nie jest… :lol: Po drugie bardzo dobry kontrast oraz czas reakcji… POLECAM :razz:

http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/ … omentarze/

mam ten monitor dwa tygodnie i jestem zadowolony z zakupu, fakt że na domyślnych ustawieniach nie da się wieczorem patrzeć na monitor, więc sam dojdziesz do tego że trzeba zmniejszyć kontrast i jasnośc, ciekawą funkcją jest przycisk “fun” w którym można zmienić aspekt obrazu z 16:9 na 4:3 i wtedy po bokach obrazu są takie czarne pasy, niebieska dioda w monitorze nie razi po oczach tak więc możesz smiało go brać

Najlepsze w tej cenie co być może.

Ja takze polecam. KOlega taki ma. Często całą noc przed nim siedzieliśmy i nic. Oczy nie bolą tylko trzeba go samemu skonfigurować.

Mój kumpel też ma taki i miał problem z 1:1 przy rozdzielczości 1280x1024 (wyświetlało 1280 x 1050). Poza tym faktycznie super sprzęcik :slight_smile:

Posiatam takowy monitorek i jestem nim zachwycony, z czystym sumieniem polecam każdemu :slight_smile:

Tak polecam gorąco ten monitor tylko mam 19cali ale i tak polecam bo to bardzo udany model LG rządzi :lol:

Mam pytanie do użytkowników tego monitora. Ma ktoś z was go powieszonego? Jeśli tak to w jaki sposób?

Zwykle do podwieszenia służy zestaw śrubek umieszczanych w specjalnych plastikowych owijkach. Wiercisz dziury w ścianie (byle nie z gazobetonu :expressionless: ) wkręcasz śruby, podpinasz i po sprawie. Taki monitor nie jest szczególnie ciężki i z reguły jest to jedynie kwestia 4 śrub.

to sie nazywa kołki rozporowe a do wieszania minitorów i telewizorów lcd kupuje sie specjalne uchwyty :slight_smile:

LG to robi dobre napędy optyczne.