Monitor mi sie wyłącza :/

Podczas uruchamiania gry Counter-Strike 1.6 wyłącza mi sie monitor :frowning:

Jaka jest przyczyna wyłączania sie monitora podczas włączania tej gry?

Prosze o pomoc! :?

Parametry mojego kompa:

Procesor: 1.3 Ram: 512MB Karta Grafiki: NVIDIA GeForce4 MX 440

Z góry dzięki, pozdrawiam Marcin! :slight_smile: :slight_smile:

wyłąncza :? jest takie słowo :no:

Znam wyłącza [-X

Odzywasz się, a nie umiesz poprawnie przepisać nawet. ;]

C!3nsk! zrób reinstall CS-a. :slight_smile:

No bo ja nie potrzebuje takiego blednego slownictwa. :!: :stuck_out_tongue:

A kto Ci mówi, że potrzebujesz? Poprostu wytykasz komuś błędy, a sam je popełniasz i to tylko przepisujać wyraz.

A może po prostu CS uruchamia ci się w rozdzielczości bądź odświeżaniu nieprzystosowanym do monitora więc on się wyłącza zamiast się spalić.

hmmm to zobacz jakie ma ustawienia ta gra i jeśli masz monitor CRT to możliwe że nie które gry nie chodzą ponieważ pracują na dużej rozdzielczości jak masz możliwość to pożycz od kolegi monitor nie musisz żadnych sterów instalować i sprawdż jeśli bedzie to samo to możliwe że jest coś z grą nie tak może ale wyłącza sie to znaczy dioda się nie świeci i masz czarno czy jest zapalona dioda a masz czarno bo to jest duża róznica :mrgreen

Dioda sie świeci ale mam czarny ekran, a gra jest włączona :?

Próbowałem przeinstalować ale nic :?

Da się coś zrobić?

a to się dzieje w tylko w tych grach? zobacz może inne gry tego nie robią jeśli tak to coś z ustawieniami a jeśli jest to samo przy każdej grze to problem może leżeć w karcie grafiki ale wolałbym sprawdzić inny monitor np od kolegi czy się to samo będzie działo to wtedy sam będziesz wiedział czy monitor czy karta :wink:

spróbuj we właściwościach ikonki w zgodności zaznaczyć wszystkie

nożliwe opcje lub wybrane-czasami pomaga