Monitor miga na czarno

Siemka.Dzisiaj ja odpaliłem kompa to zaczął mi wariować monitor.Miga na czarno i pochwili sie wyłacza.Wiecie może czym to jest spowodowane? Mam monitor LG LCD i karte graficzną Readona 9550.Bardzo prosze o pomoc

A masz może zainstalowanego Win7? Ja mam podobne objawy jednak z inną grafiką. Zauważyłem, że zmiana rozdzielczości na mniejszą pomaga, jednak oczywiście to nie jest rozwiązanie. Myślę, że może to być coś ze sterownikami…

Ja także miałem wczoraj kłopoty z monitorem. W czasie pracy nagle na pulpicie pokazywała się kaszka - krateczki a następnie monitor wyłączał się i pojawiał się komunikat, że brak jest sygnału. Po kilkakrotnym uruchamianiu komputera wszystko wróciło do normy, ale dzisiaj rano miałem powtórkę z rozrywki. Po kilkakrotnych próbach uruchomienia ostatecznie zaskoczył dając się uruchomić z ostatnią dobrą konfiguracją - sterownik monitora: HP w2408 Wide LCD Monitor; data 2007-05-10; wersja 1.50.0.0, a poprzednio był najnowszy ATI do karty graficznej ATI Radeon HD 3870. Jedyne co robiłem w systemie , to w dniu 19 stycznia wyłączenie IE zainstalowanie MF oraz zainstalowanie wczoraj ostatniej poprawki do Wisty for Microsoft Security Essentials - KB972696 (Definition 1.71.2485.0).