Monitor na przemian włącza się i wyłącza

Witam

Dzisiaj zauważyłem dziwną rzecz, a mianowicie że po uruchomieniu komputera monitor przez chwilę pokazuje obraz a po 2-3 sekundach obraz znika i tak w kółko aż do pojawienia się pulpitu którego także nie widzę(komp działa dobrze bo na innym monitorze jest ok). Pytanie moje brzmi co może być nie tak? Lampka od monitora cały czas jest włączona więc złe podłączenie raczej odpada. Mój monitor: Samsung Syncmaster 940N+, dodam że przez cały czas jak go miałem(a to już z 3 lata będzie) nigdy nic się nie działo.

Dodane 26.06.2010 (So) 10:51

Jeszcze mam pytanie

czy to może być spowodowane tym, że komp był ostatnio trochę poddany próbie(granie w GTA IV) i przez to obciążenie karty graf. coś się stało z monitorem?

na 99 % ustawiłeś sobie za dużą rozdzielczość ekranu co do możliwości tego monitora ewentualnie za dużą rozdzielczość odświeżania monitora to ten punkt w hercach . Podłącz inny monitor i zmień na niższe wartości.

to nie ma nic do rzeczy bo wcześniej chodził na takiej samej

chyba zakończył swój żywot bo dzisiaj rano tata siedział i powiedział że najpierw cos “bzyknęło” a potem dolna część ekranu przestała świecić. W poniedziałek pójdzie na gwarancje i zobaczymy.