Monitor nie działa a Komputer Chodzi?

Policz wszystkie piki oraz ich długość. Potem sprawdź co one oznaczają na tej stronie: KLIK.

1 długi, 2 krótkie - błąd parzystości RAM

1 długi, 2 krótkie - błąd parzystości RAM

mam tylko jedną kość ram ( ale 2 sloty na ram tzn 2 wejscia ale uzywam tylko jednego )

512 mb KING STONE wykładałem ją co mam zrobic teraz?

Wyciągnij pamięć, przedmuchaj gniazdo i włóż pamięć z powrotem. Sprawdź też, czy karta graficzna dobrze siedzi.

zmienilem o 180* ram i juz nie pika ale nadal nie pokazuje się obraz na monitorze :((((((((((((((( co jest?

Zobacz czy karta jest dobrze wsadzona, sprawdź czy nie zgięły się druciki przy wkładaniu kabla od monitora.

szczerze? karta jest chyba dobrze wsadzona:

  1. przykrecona + taki *CYK* jak wkladam jest + zaślepka jest wlozona zeby sie mniej ruszal lecz jak dotykam jego rogu tam gdzie nie jest przykrecone - to sie rusza dosyć mocno O_o ide sprawdzic te druciki ;d

nic nie jest wygięte ;/

Jak możesz sprawdź płytę u kogoś innego. A dotknąłeś czegoś uziemionego żeby pozbyć się ładunku elektrycznego?

nie a po co ;p?

Wyciągnij grafikę, włącz i zobacz, czy piszczy. Wyłącz i zrób to samo z pamięcią. Uruchamiaj na minimalnym zestawie, tj bez napędów, dysków i dodatkowych kart rozszerzeń. Za każdym razem zlicz sygnały i podaj ich kod na forum. Potem zrób jeszcze reset Biosu: viewtopic.php?f=7&t=267235

[-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X [-X

i dupa zresetowalem ten bios wyjolem baterie ( na dluzej niz 30 min jakies 1-2h mozliwe ) i nadal nie dziala ;/

ale co zauwazylem !!

wyjolem ram i bylo 1 dlugi 2 krotkie

wyjolem grafe i NIC

Pewnie masz uszkodzone wejście PC-EXPRESS. Przed włożeniem karty zdjąłeś osłonę z tego wejścia (ja miałem zaślepkę) i odgiąłeś zaczepkę? Może krzywo kartę wsadziłeś i coś popsułeś.

tylko zeja mam agp :stuck_out_tongue: no dobra to ja kupuje nową plyte glowna i nie cackam sie z wami

To przy okazji kup jeszcze słownik ortograficzny.No i dziękujemy za “słowa podziękowania”.Również żałujemy,że się cackaliśmy.