Monitor nie działa a Komputer Chodzi?

Witam, mam taki problem modernizowałem komputer - wymieniłem zasilacz i karte graficzną i teraz mi monitor nie chodzi O_o? i nie wiem co jest rzecz polega na tym ze jak podłaczam starą grafe to tez niechodzi możliwe ze źle podłączyłem kable lecz to raczej niemozliwe :stuck_out_tongue: moze napiecie jest zbyt slabe? bo tam na plycie glownej mam jakise V1.2 i inne i takie niebieskie male klocki do przestawienia napięcia chyba… może coś z nimi zrobić??

miałem codegen 350W teraz mam TACENS 520W

co do komputera to chodzi… tzn wiatraczki działaja cooler od procesora tez :stuck_out_tongue: zapala sie zielony LED od płyty głownej i słychac takie jakby wchodzenie do biosu…

Sprawdź czy wszystko jest dobrze podłączone i czy wszystkie karty i RAMy są podociskane.

tylko jak mam sprawdzic podlaczenie jak sam nie wiem jak powinno byc ://///

Masz podpięte dodatkowe zasilanie do karty graficznej o ile takie ma,dodatkowe zasilanie do procesora?

teraz moja grafa to ati radeon 9550. Jak miałem hd 3650 to ona miała takie dodatkowe zasilanie z boku ale ją oddałem bo mnie typ oszukał xD napisal ze to gddr3 a to ddr2 ale dostane zwrot kasy wiec kupie inną

do procesora nie ma żadnego zasilania bo to pentium 4 2.6ghz ( socket 775 )

a możliwe ze dysk twardy nie jest podłaczony? tzn bo ja nawet nie wiem czy mam ata czy sata - wydaje mi się ze ata…

do dysku twardego miałem podłaczone chyba tylko taką ,dlugą taśme tam jest jeszcze na jakiś kabel ale zaden nie wchodzi z tych co mam

jeśli możesz to zrób zdjęcie a na monitorze w lewym górnym rogu widać białą kreske? ?

podłącze wszystko od początku może zadziała i będe informował was ;p

Proszę używać polskich znaków, opcja edytuj i popraw posty.JNJN

  1. Wypnij taśmę sygnałową z dysku systemowego i start.

  2. Sprawdź czy dokładnie osadzona jest pamięć i karta grafiki ( wyczyść ich grzbiety stykowe ) - sprawdź resztę na płycie zgodnie z instrukcją.

  3. Odłącz kompa od zasilania 230 V i wyjmij baterie biosu na 30 minut, włóż i zobacz czy wejdziesz do biosu, ustaw co trzeba i zapisz Save.

  4. Nowy zasilacz na pewno sprawny ?

mialem identyko, jak nie zasilacz to plyta glowna :), oczywiscie jak masz dobrze popodlaczane wsio;]. moze to sie co niektorym dziwne wydawac ale to naprawde plyta;p, przynajmniej u mnie tak bylo. pozdrawiam

na jaką strone mam wwalić te zdjęcia?

tam od obudowy miałem jeszcze takie kabelki bardzo małe

było tak:

port +

port +

port -

port -

vcc

vcc

POWER SW

SPEAKER

H.D.D LED

RESET SW

brat wszystkie kable wyjoł z kompa i teraz nawet nie chce się właczyc jak podłaczam ;/ a teraz to już ■■■■ nie wiem jak podłaczyc wogle

Od płyty głównej powinna być instrukcja gdzie podłączyć wszystkie kable.

A zdjęcie wgraj na imageshack.us.

sl271448ll6.th.jpg

Jak on ma się włączyć kiedy kable od obudowy wiszą sobie zamiast być przypięte.

A gdzie podłączony zasilacz :?: .

odłączyłem wszystko…? zebyśćie powiedzieli co i jak popodłaczać

Napisz jaka to płyta to poszukam instrukcji i jakoś się podłączy te kable.

ASUS P5V800-MX

jest to tylko płyta na AGP :stuck_out_tongue:

Witam.

Tu jest schemat podłączeń: http://img.wklej.org/images/93944Asus.jpg

Speaker: głośnik

PLED: Power LED

IDE_LED: inaczej H.D.D LED

PWR_SW: przycisk od włączania komputera, czyli POWER SW

RESET: wiadomo

tak jest to ciagle ta płyta bo chcę sprzedać cały ten szajs za jakies 600 zł moze ktoś kupic i wziąść na raty jakiś komp za 3 tyś…

Instrukcja

Ale nie jakiegoś złoma ze sklepu. Tylko kup części i sam złóż. A jak nie potrafisz to daj komuś kto potrafi. Tak jest lepiej.

jak podłączyłem ( nie wiem czy dobrze ) :stuck_out_tongue_winking_eye: i kable te tasmy z dyskiem twardym + cos tam to z głosniczka leciało takie

" pi pip pipip ipipipipi " niestety niewiedziałem gdzie wsadzić drugą cześć od kabla do głosniczka, tam w instrukcji ( Mojej Asusa ) miałem napisane gdzie podlaczyc z 1 strony ( do płyty głownej a dalej nie wiem )

ale to juz chyba coś jak jest pi pi pi pi :stuck_out_tongue: i sie wiatraki kręcą :smiley: nie podłaczałem jeszcze monitora piszcie co dalej mam zrobić !!