Monitor nie odbiera sygnału od komputera

Witam jako że założyłem temat ale kontakt się urwał tak więc opiszę mój problem jeszcze raz ale ściślej i lepiej.

Na start piszę mój sprzęt:

Intel pentium dual core 2.80 ghz zmieniłem na 2.40 ghz nic się nie zmieniło.

grafika asus ati radeon 3450 hd 512 mb.

płyta główna ASRock ConRoeXFire-eSATA2 (miał spuchnięty kondensator) zmieniłem na gigabyte GA-Q35M-S2 (płyta ma wbudowaną kartę zintegrowaną podłączałem do niej monitor i tv nic się nie zmieniło to samo z radeonem (podłączałem go do nowej płyty też nie działało.)

ram 3 gb każdy z innej parafii jedne goodram 1 gb ddr2 kolejny to adata 1 gb a ostatni to kingmax 1 gb jedynie na nim piszą mhz 667.

zasilacz powertec 400w wcześniejszy chyba się zepsuł gdyż komputer się nie uruchamiał po zacięciu.

stacja dvd samsung chyba nie muszę pisać modelu bo kupiłem ją niedawno i działała.

dysk samsung 160 gb był na nim win 7 wcześniej xp a potem linux gdyż win 7 się zepsuł.

Sam problem jak można się domyśleć polega na tym że monitor (działa) nie odbiera sygnału od kompa nieważne jaką płytę główną miałbym podłączałem do tv też nie działa .

Wszystkie kable podłączone tak więc proszę o pomoc już nie daję sobie rady a taki komputer przyda mi się gdyż potrzebny mi win xp.

Chciałem dodać że w obu płytach głównych nie działa głośniczek odpowiadający za piknięcia.

Wiatrak od procesora kręci się.

Prawie zapomniałbym komputer po zmianie płyty po włączeniu zasilacza samoczynnie uruchamia się.

Spróbuj podłączyć monitor pod w pełni działający sprzęt, jeśli nie zadziała zwróć do sklepu.

Uwalone wejście w monitorze lub wyjście w kompie - wtedy do serwisu.

Albo: bios nowej płyty przestawiony na kartę w slocie zamiast integre - wówczas reset biosu może pomóc.